Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak pozbyć się zapachu tytoniu w mieszkaniu?

wtorek, 17 grudzień 2019

Wszyscy wiedzą, że palenie jest niezdrowe, ale i tak po papierosy sięgają ludzie w każdym wieku. I pomimo mody na zdrowie, to zdarza się, że regularnie lub okazjonalnie niektórzy palą w domu. A zapach papierosów jest nieprzyjemny i trudny do usunięcia, ponieważ wnika w firany, meble czy tapicerkę.

Jeśli nie umiesz powstrzymać się przed paleniem w domu, sprawdź, jak poradzić sobie z zapachem. Przede wszystkim otwieraj okna tak, by jak największa ilość dymu wyleciała na zewnątrz. Postaraj się również jak najczęściej wietrzyć. Doskonale sprawdzają się również świece zapachowe i kadzidełka, które maskują zapach papierosów. Warto również do nawilżacza powietrza dodać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego. Skorzystać możesz też z dostępnych na rynku oczyszczaczy powietrza.

Zainwestuj również w domowe sposoby. Zmielona kawa doskonale pochłania zapachy. Saszetki z aromatyczną zawartością warto rozwiesić w mieszkaniu. Niektórzy używają również węgla drzewnego. Sprawdza się także mieszanka z sody oczyszczonej i octu, która absorbuje dym. A najlepiej powstrzymaj się przed paleniem w domu.

Ada

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen