Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Jak pozbyć się zapachu tytoniu w mieszkaniu?

2019-12-17

Wszyscy wiedzą, że palenie jest niezdrowe, ale i tak po papierosy sięgają ludzie w każdym wieku. I pomimo mody na zdrowie, to zdarza się, że regularnie lub okazjonalnie niektórzy palą w domu. A zapach papierosów jest nieprzyjemny i trudny do usunięcia, ponieważ wnika w firany, meble czy tapicerkę.

Jeśli nie umiesz powstrzymać się przed paleniem w domu, sprawdź, jak poradzić sobie z zapachem. Przede wszystkim otwieraj okna tak, by jak największa ilość dymu wyleciała na zewnątrz. Postaraj się również jak najczęściej wietrzyć. Doskonale sprawdzają się również świece zapachowe i kadzidełka, które maskują zapach papierosów. Warto również do nawilżacza powietrza dodać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego. Skorzystać możesz też z dostępnych na rynku oczyszczaczy powietrza.

Zainwestuj również w domowe sposoby. Zmielona kawa doskonale pochłania zapachy. Saszetki z aromatyczną zawartością warto rozwiesić w mieszkaniu. Niektórzy używają również węgla drzewnego. Sprawdza się także mieszanka z sody oczyszczonej i octu, która absorbuje dym. A najlepiej powstrzymaj się przed paleniem w domu.

Ada

Porady

Zobacz wszystkie
Kontakt