Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Frosch

Specjalizująca się w produkcji ekologicznych środków czystości marka Frosch to dobry wybór dla wszystkich osób, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego i bezpieczeństwie swoich bliskich. Produkty tej marki bazują na naturalnych składnikach aktywnych, które charakteryzują się silnymi właściwościami czyszczącymi i pielęgnującymi.

W ofercie sklepu clineo.pl znajdziesz wiele oryginalnych produktów tej marki, w tym ekologiczne płyny do mycia naczyń Frosch, które radzą sobie z usuwaniem codziennych zabrudzeń oraz tłuszczu, jednocześnie chroniąc skórę dłoni i pozostawiając po sobie niezwykle przyjemny zapach. W ofercie sklepu znajdziesz również naturalne środki do usuwania kamienia na bazie octu, winogronowe preparaty do mycia kabin prysznicowych, zapachowe, podlegające biodegradacji płyny do toalet, płyny do mycia szyb, uniwersalne środki czystości do kuchni i wiele więcej. Wszystkie oferowane przez nas produkty Frosch powstają z uwzględnieniem szczególnych potrzeb środowiska naturalnego, przy okazji dbając o zdrowie i bezpieczeństwo korzystających z nich osób. Sięgając po oryginalne środki czystości marki Frosch, podkreślisz swoją ekologiczną postawę.

Prócz ekologicznych środków czystości marki Frosch, sklep sprzedaje również wiele innych produktów bezpiecznych dla środowiska naturalnego, charakteryzujących się łagodnym działaniem dla dłoni. Zachęcamy do zapoznania się z całość naszej oferty na preparaty Frosch oraz na pozostałe dostępne w sklepie środki czystości pochodzące od wielu znanych producentów. Zamów ich wybrane rodzaje.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 14

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt