Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl
Cześć! Mam na imię Ada.
W Clineo.pl prowadzę dział - Porady Ady.
Oto mój najnowszy wpis. Proszę sprawdź!
Sposoby na przesoloną zupę
Porady Ady z clineo.pl

Torebki na mrożonki

Wytrzymałe i elastyczne torebki na mrożonki to higieniczny sposób na zabezpieczenie różnorodnych produktów spożywczych przeznaczonych do dłuższego przechowywania w zamrażalce lub lodówce. W ofercie sklepu clineo.pl znajdziesz kilka wersji torebek o różnych pojemnościach. Możesz wykorzystać je do mrożenia mięsa, warzyw lub owoców, a także do zabezpieczania produktów przechowywanych w lodówce.

Przechowuj mrożonki w torebkach

Wykonane z odpowiedniego rodzaju tworzywa sztucznego, mocne torebki do przechowywania mrożonej żywności to sposób na odizolowanie od siebie różnych grup produktów, tak by ich zapachy wzajemnie się nie przenikały i by odnalezienie w zamrażarce, a następnie rozmrożenie wybranego produktu nie zajmowało wiele czasu. Torebki na mrożonki sprawdzą się również przy pakowaniu i przechowywaniu wędlin oraz serów. Z powodzeniem możesz wykorzystać je także do pakowania kanapek lub innych produktów spożywczych, które chcesz zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na plażę lub biwak w lesie. Torebka na mrożonki jest elastyczna, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do kształtu produktu, który chcesz zamrozić lub schłodzić w lodówce, co pozwoli zaoszczędzić w niej nieco miejsca.

Zadbaj o bezpieczeństwo mrożonej lub schłodzonej żywności, do jej przechowywania wykorzystując wykonane z odpowiedniej klasy tworzywa, foliowe torebki na mrożonki. Prezentowane produkty chronią żywność przed przenikaniem zapachów i w skuteczny sposób izolują ją od innych czynników środowiskowych. Sprawdź naszą ofertę i zamów woreczki o interesującej Cię pojemności.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 2

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt