Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Torebki na mrożonki

Liczba produktów: 2
Lux, torebki na mrożonki, 25x35cm,3l, 50 sztuk

Lux, torebki na mrożonki, 25x35cm,3l, 50 sztuk

Odpowiednie przechowywanie żywności ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego s

4,83 zł
Lux, torebki na mrożonki, 20x30cm, 50 sztuk, 2l

Lux, torebki na mrożonki, 20x30cm, 50 sztuk, 2l

Torebli na mrożonki Lux - mocne i elastyczne. Przeznaczone do pakowania kanapek, mięs, w

3,60 zł

Wytrzymałe i elastyczne torebki na mrożonki to higieniczny sposób na zabezpieczenie różnorodnych produktów spożywczych przeznaczonych do dłuższego przechowywania w zamrażalce lub lodówce. W ofercie sklepu clineo.pl znajdziesz kilka wersji torebek o różnych pojemnościach. Możesz wykorzystać je do mrożenia mięsa, warzyw lub owoców, a także do zabezpieczania produktów przechowywanych w lodówce.

Przechowuj mrożonki w torebkach

Wykonane z odpowiedniego rodzaju tworzywa sztucznego, mocne torebki do przechowywania mrożonej żywności to sposób na odizolowanie od siebie różnych grup produktów, tak by ich zapachy wzajemnie się nie przenikały i by odnalezienie w zamrażarce, a następnie rozmrożenie wybranego produktu nie zajmowało wiele czasu. Torebki na mrożonki sprawdzą się również przy pakowaniu i przechowywaniu wędlin oraz serów. Z powodzeniem możesz wykorzystać je także do pakowania kanapek lub innych produktów spożywczych, które chcesz zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na plażę lub biwak w lesie. Torebka na mrożonki jest elastyczna, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do kształtu produktu, który chcesz zamrozić lub schłodzić w lodówce, co pozwoli zaoszczędzić w niej nieco miejsca.

Zadbaj o bezpieczeństwo mrożonej lub schłodzonej żywności, do jej przechowywania wykorzystując wykonane z odpowiedniej klasy tworzywa, foliowe torebki na mrożonki. Prezentowane produkty chronią żywność przed przenikaniem zapachów i w skuteczny sposób izolują ją od innych czynników środowiskowych. Sprawdź naszą ofertę i zamów woreczki o interesującej Cię pojemności.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen