Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Chusteczki higieniczne Mola

Liczba produktów: 3
Mola Tropical, chusteczki higieniczne, 10 sztuk

Mola Tropical, chusteczki higieniczne, 10 sztuk

Chusteczki higieniczne Mola Tropical wyprodukowane zostały z 3-warstw miękkiej, wytrzyma

6,38 zł
Mola Sensitive Aloe Vera chusteczki higieniczne 10 paczek

Mola Sensitive Aloe Vera chusteczki higieniczne 10 paczek

Chusteczki higieniczne Mola Aloe Vera to 3 warstwy miękkiej, wytrzymałej bibułki wytwor

6,38 zł
Mola Big Box 2- warstwowe chusteczki kosmetyczne kartonik 120 sztuk

Mola Big Box 2- warstwowe chusteczki kosmetyczne kartonik 120 sztuk

Chusteczki Mola Big Box to miękkie, 2-warstwowe chusteczki kosmetyczne z czystej celulozy

6,88 zł
Chwilowo niedostępny
Mola

Jeśli masz katar, postaw na oryginalne chusteczki higieniczne Mola. To doskonałej jakości produkty dostępne w klasycznych opakowaniach foliowych i kartonikach, które gwarantują wygodny sposób ich dozowania. W ofercie przygotowanej przez sklep clineo.pl znajdziesz chusteczki dwu- i trzywarstwowe, wykonane z dobrej jakości celulozy, również z dodatkiem miękkich włókien bawełny i przyjemnych aromatów.

Chusteczki higieniczne Mola

Do zastosowań indywidualnych polecamy jednorazowe chusteczki higieniczne Mola w poręcznych opakowaniach foliowych. W warunkach domowych sprawdzą się również zbiorcze opakowania chusteczek w kartonikach. Wygodny sposób aplikacji ułatwi korzystanie z tego typu produktów wszystkim domownikom, również małym dzieciom. Wybrane rodzaje chusteczek marki Mola zostały dodatkowo nasączone substancjami aromatycznymi o właściwościach inhalujących, na przykład aloesem, co pomaga w udrożnieniu zatkanego nosa, ułatwiając oddychanie. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić wytrzymałe chusteczki higieniczne składające się z trzech warstw miękkiej celulozy lub ich nieco tańsze, ale równie wygodne w stosowaniu dwuwarstwowe wersje.

 

Oryginalne chusteczki higieniczne Mola to produkty charakteryzujące się dość dużą wytrzymałością, zwłaszcza ich trzywarstwowe wersje, dużą miękkością i delikatnością. Chusteczki nie podrażniają skóry i są dobrym wyborem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu i zamów opakowanie lub kilka opakowań produktów higienicznych tej popularnej na polskim rynku marki. Naprawdę warto!

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen