Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Szanowni Państwo, w związku ze zmianą systemu informatycznego naszego magazynu w dniach 11-20 styczeń 2023 czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl.

Chusteczki higieniczne Mola

Liczba produktów: 4
Mola, chusteczki kosmetyczne, kartonik 120 sztuk

Mola, chusteczki kosmetyczne, kartonik 120 sztuk

Produkty marki Mola to jedne z najczęściej wybieranych i cenionych artykułów dl

6,88 zł
Mola Tropical Jungle, chusteczki higieniczne, 10 sztuk

Mola Tropical Jungle, chusteczki higieniczne, 10 sztuk

Mola Tropical Jungle, chusteczki higieniczne, 10 sztuk 3 warstwy miekkiej idelikatnej bib

4,23 zł
Mola Aloes, chusteczki higieniczne, 10 sztuk

Mola Aloes, chusteczki higieniczne, 10 sztuk

Chusteczki higieniczne Mola Aloes to 3 miękkie warstwy delikatnej bibułki. Wykonane z na

6,38 zł
Mola Eucalyptus, chusteczki higieniczne, 10 sztuk

Mola Eucalyptus, chusteczki higieniczne, 10 sztuk

Mola Eucalyptus, chusteczki higieniczne, 10 sztuk to 3 warstwy miękkiej, wytrzymałej bib

5,82 zł
Chwilowo niedostępny
Mola

Jeśli masz katar, postaw na oryginalne chusteczki higieniczne Mola. To doskonałej jakości produkty dostępne w klasycznych opakowaniach foliowych i kartonikach, które gwarantują wygodny sposób ich dozowania. W ofercie przygotowanej przez sklep clineo.pl znajdziesz chusteczki dwu- i trzywarstwowe, wykonane z dobrej jakości celulozy, również z dodatkiem miękkich włókien bawełny i przyjemnych aromatów.

Chusteczki higieniczne Mola

Do zastosowań indywidualnych polecamy jednorazowe chusteczki higieniczne Mola w poręcznych opakowaniach foliowych. W warunkach domowych sprawdzą się również zbiorcze opakowania chusteczek w kartonikach. Wygodny sposób aplikacji ułatwi korzystanie z tego typu produktów wszystkim domownikom, również małym dzieciom. Wybrane rodzaje chusteczek marki Mola zostały dodatkowo nasączone substancjami aromatycznymi o właściwościach inhalujących, na przykład aloesem, co pomaga w udrożnieniu zatkanego nosa, ułatwiając oddychanie. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić wytrzymałe chusteczki higieniczne składające się z trzech warstw miękkiej celulozy lub ich nieco tańsze, ale równie wygodne w stosowaniu dwuwarstwowe wersje.

 

Oryginalne chusteczki higieniczne Mola to produkty charakteryzujące się dość dużą wytrzymałością, zwłaszcza ich trzywarstwowe wersje, dużą miękkością i delikatnością. Chusteczki nie podrażniają skóry i są dobrym wyborem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu i zamów opakowanie lub kilka opakowań produktów higienicznych tej popularnej na polskim rynku marki. Naprawdę warto!

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen