Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Patyczki do uszu

Odpowiednio wyprofilowane patyczki do uszu pomogą zadbać o higienę, jednocześnie gwarantując wygodę i bezpieczeństwo stosowania. W ofercie sklepu Clineo.pl znajdziesz różnorodne produkty bawełniane do codziennej pielęgnacji uszu. Zamów patyczki ulubionej marki, w estetycznym pudełeczku lub lekkim opakowaniu foliowym.

Patyczki do codziennej higieny uszu

Codzienne usuwanie woskowiny może być znacznie łatwiejsze, jeśli zaopatrzysz się w uzupełnione naturalną bawełną, delikatne patyczki kosmetyczne. Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy oryginalne artykuły higieniczne takich marek jak Velvet, Bella i Cleanic. Oferujemy je w opakowaniach liczących od 100 do 200 sztuk jednorazowych patyczków wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego, dwustronnie uzupełnionych naturalną bawełną. Kuleczki bawełny są dobrze przytwierdzone do powierzchni patyczka i ryzyko ich zsunięcia się podczas czyszczenia ucha jest znikome. Na liście dostępnych produktów znajdziesz patyczki do uszu typu tradycyjnego, bawełniane i specjalne, nasączone ekstraktami roślinnymi, które pielęgnują skórę, zapobiegając jej nieprzyjemnym podrażnieniom. Patyczki higieniczne to produkty jednorazowe, pomocne w codziennej pielęgnacji uszu.

Zadbaj o higienę, wybierając delikatne patyczki do uszu lub sięgnij po inne artykuły do codziennej pielęgnacji. Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu produktów higienicznych wielu kategorii, kosmetyków, środków czystości i chemii gospodarczej. Sprawdź, jakie produkty oferuje nasza drogeria internetowa i zamów ich wybrane rodzaje.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 8

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt