Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Tabletki do szamba

Liczba produktów: 5
Biofos Professional, zestaw proszek 1kg + żel WC Bio 0,5l

Biofos Professional, zestaw proszek 1kg + żel WC Bio 0,5l

Biofos Professional to biologiczny preparat do szamb i przydomowych oczyszczalni ściek&oa

50,22 zł
Biofos Professional WC żel Bio 500ml

Biofos Professional WC żel Bio 500ml

Biofos Professional WC żel BIO   Preparat przeznaczony do mycia muszli klozetowych,

10,77 zł
Bros Microbec Eucaliptus, preparat do szamb, 25g, 18 sztuk

Bros Microbec Eucaliptus, preparat do szamb, 25g, 18 sztuk

Mikrobiologiczny preparat enzymatyczny do biodegradacji zawartości szamba. Środek o bard

33,06 zł
Bros Microbec, Bio Żel do WC, 750ml

Bros Microbec, Bio Żel do WC, 750ml

Bio Żel do WC Microbec skutecznie i szybko usuwa wszelkie zabrudzenia, osady kamienne i n

14,51 zł
Bros Microbec Ultra, tabletka do szamb, 16 sztuk

Bros Microbec Ultra, tabletka do szamb, 16 sztuk

Bros Microbec Ultra to środek mikrobiologiczny, mający postać wygodnych w użyciu, musu

33,32 zł

Stosując odpowiednio dobrane tabletki do szamba lub inne rodzaje preparatów mających na celu przyspieszenie procesu rozkładu ścieków, zapobiegasz nieprzyjemnym zapachom, zmniejszasz ryzyko powstawania zatorów w rurach i odpływach, eliminujesz powstawanie kożucha i odkładanie się dużych ilości osadów na dnie zbiorników do gromadzenia nieczystości. Sprawdź, jakie środki do szamba będą najlepsze w Twoim przypadku i zamów je w naszym sklepie, w super cenie!

Biologiczne preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

Regularne stosowanie specjalnych preparatów do upłynniania ścieków wytwarzanych przez gospodarstwo domowe to sprawdzony sposób na zmniejszenie częstotliwości ich wywozu, ograniczenie nieprzyjemnych zapachów i zminimalizowanie ryzyka tworzenia się trudnych do usunięcia zatorów ze stałych osadów. W ofercie sklepu Clineo.pl znajdziesz zarówno proste w użyciu tabletki do szamba, jak i działające w podobny sposób enzymatyczne środki do czyszczenia szamba w formie proszku, które można stosować również w przypadku przydomowych oczyszczalni ścieków. Mikrobiologiczne i enzymatyczne preparaty do szamba pomagają w upłynnieniu stałych osadów. Ich regularne stosowanie ma pozwolić na ograniczenie częstotliwości wywozu ścieków i tym samym obniżyć koszty ich utylizacji.

Właścicielom domów jednorodzinnych i innych obiektów korzystających z tradycyjnego szamba lub tzw. ekologicznej oczyszczalni ścieków polecamy m.in. wygodne w użyciu tabelki do szamba marki Bros. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić również enzymatyczny proszek do szamba Biofos. To sprawdzone produkty charakteryzujące się dużą skutecznością działania, bezpieczne i proste w stosowaniu. Dzięki nim rozpuszczanie szamba, a ściślej rzecz ujmując, znajdujących się w nim stałych osadów, w sprzyjających warunkach termicznych zajmie zaledwie kilka-kilkanaście dni. Wypróbuj wybrane z prezentowanych produktów, a szybko przekonasz się o wysokiej skuteczności ich działania. Zamawiając proszek lub tabletki do szamba w zestawie z żelem do WC, możesz dodatkowo zaoszczędzić.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen