Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Szanowni Klienci, w związku ze zmianami organizacyjnymi w naszej firmie w najbliższym okresie czas przygotowania towaru do wysyłki (spakowanie paczki i przekazanie kurierowi) może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Za wszystkie problemy i utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość Zespół Clineo.

Tabletki do szamba

Liczba produktów: 4
Bros Microbec 1kg preparat do szamb cytryna + WC bio żel 50ml

Bros Microbec 1kg preparat do szamb cytryna + WC bio żel 50ml

Bros Microbec preparat do szam zapach cytryny Enzymatyczny preparat do biodegradacji zawar

50,02 zł
Bros, Microbec, preparat do latryn i suchych toalet, 4x30g

Bros, Microbec, preparat do latryn i suchych toalet, 4x30g

MICROBEC PREPARAT DO LATRYN I SUCHYCH TOALET Proszek z dodatkiem aktywnych biologiczni

12,21 zł
Biofos Professional, zestaw proszek 1kg + żel WC Bio 0,5l

Biofos Professional, zestaw proszek 1kg + żel WC Bio 0,5l

Biofos Professional to biologiczny preparat do szamb i przydomowych oczyszczalni ściek&oa

50,22 zł
Biofos Professional WC żel Bio 500ml

Biofos Professional WC żel Bio 500ml

Biofos Professional WC żel BIO   Preparat przeznaczony do mycia muszli klozetowych,

11,53 zł

Stosując odpowiednio dobrane tabletki do szamba lub inne rodzaje preparatów mających na celu przyspieszenie procesu rozkładu ścieków, zapobiegasz nieprzyjemnym zapachom, zmniejszasz ryzyko powstawania zatorów w rurach i odpływach, eliminujesz powstawanie kożucha i odkładanie się dużych ilości osadów na dnie zbiorników do gromadzenia nieczystości. Sprawdź, jakie środki do szamba będą najlepsze w Twoim przypadku i zamów je w naszym sklepie, w super cenie!

Biologiczne preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

Regularne stosowanie specjalnych preparatów do upłynniania ścieków wytwarzanych przez gospodarstwo domowe to sprawdzony sposób na zmniejszenie częstotliwości ich wywozu, ograniczenie nieprzyjemnych zapachów i zminimalizowanie ryzyka tworzenia się trudnych do usunięcia zatorów ze stałych osadów. W ofercie sklepu Clineo.pl znajdziesz zarówno proste w użyciu tabletki do szamba, jak i działające w podobny sposób enzymatyczne środki do czyszczenia szamba w formie proszku, które można stosować również w przypadku przydomowych oczyszczalni ścieków. Mikrobiologiczne i enzymatyczne preparaty do szamba pomagają w upłynnieniu stałych osadów. Ich regularne stosowanie ma pozwolić na ograniczenie częstotliwości wywozu ścieków i tym samym obniżyć koszty ich utylizacji.

Właścicielom domów jednorodzinnych i innych obiektów korzystających z tradycyjnego szamba lub tzw. ekologicznej oczyszczalni ścieków polecamy m.in. wygodne w użyciu tabelki do szamba marki Bros. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić również enzymatyczny proszek do szamba Biofos. To sprawdzone produkty charakteryzujące się dużą skutecznością działania, bezpieczne i proste w stosowaniu. Dzięki nim rozpuszczanie szamba, a ściślej rzecz ujmując, znajdujących się w nim stałych osadów, w sprzyjających warunkach termicznych zajmie zaledwie kilka-kilkanaście dni. Wypróbuj wybrane z prezentowanych produktów, a szybko przekonasz się o wysokiej skuteczności ich działania. Zamawiając proszek lub tabletki do szamba w zestawie z żelem do WC, możesz dodatkowo zaoszczędzić.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen