Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Wkłady do zniczy Bolsius

Liczba produktów: 0
W wybranej przez Ciebie kategorii nie ma jeszcze produktów.
Bolsius

Jeśli szukasz świec charakteryzujących się długim czasem palenia, o delikatnym płomieniu, zapoznaj się z naszą ofertą na wkłady Bolsius. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy zarówno klasyczne wkłady parafinowe, jak i olejowe, wyróżniające się wolniejszym spalaniem. W obu przypadkach możesz wybierać spośród wkładów o różnej gramaturze i tym samym różnym czasie palenia.

Wydajne wkłady do zniczy polskiej marki Bolsius

Korzystając z oferty naszego sklepu, masz okazję zaopatrzyć się we wkłady olejowe Bolsius bazujące na odpowiednio dobranej mieszance olejów roślinnych i parafiny, które nie tylko palą się wolniej niż klasyczne wkłady parafinowe, ale także mniej od nich dymią. Stosując wkłady Bolsius, minimalizujesz ryzyko zadymienia szklanego znicza i przypalenia zabezpieczającego go plastikowego wieczka. Możesz również sięgnąć po klasyczne wkłady parafinowe o wyraźnie mocniejszym płomieniu. Wkłady do zniczy Bolsius sprzedajemy w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych, po kilkanaście sztuk każde. To produkty o różnych gramaturach i czasie palenia. W ofercie Clineo.pl znajdziesz różnorodne wkłady do zniczy - wysokie i niskie, parafinowe i olejowe, o przewidywanym czasie palenia od kilkunastu godzin do kilku dni.

Nie przepłacaj za produkty niepewnej jakości! Zamów oryginalne wkłady Bolsius (polski producent) i zyskaj pewność, że ustawione na grobach znicze z zapalonymi wkładami będą dekorowały światłem przez zadeklarowaną na opakowaniu liczbę godzin. Sprawdź, jakie rodzaje wkładów aktualnie oferujemy i zamów jedno lub kilka opakowań. Naprawdę warto!

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen