Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Mydło w płynie On Line

Liczba produktów: 2
On Line, Antybakteryjne mydło w płynie, 500ml

On Line, Antybakteryjne mydło w płynie, 500ml

On Line, Antybakteryjne mydło w płynie, 500ml Zapobiega rozwojowi mikroorganizmó

7,22 zł
On Line, Antybakteryjne mydło w płynie, zapas 500ml

On Line, Antybakteryjne mydło w płynie, zapas 500ml

Bogata formuła mydeł w płynie ON LiNE wzbogacona została o specjalnie wysele

6,31 zł
On Line

Wzbogacane naturalnym składnikiem antybakteryjnym, skutecznie dezynfekujące mydła w płynie On Line to produkty polecane do stosowania w placówkach medycznych, szeroko pojętej branży beauty, w handlu i wielu innych branżach. Oczywiście z tego typu mydeł można korzystać również w domu. Sprawdź na Clineo.pl i zamów produkt w opakowaniu z wygodnym dozownikiem.
 

Antybakteryjne mydła w płynie On Line do pracy i domu

W odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku środków dezynfekujących, mydło w płynie On Line zamiast alkoholu zawiera w swoim składzie wyciąg z drzewa herbacianego. To związek o silnych właściwościach antybakteryjnych, który zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, ale nie wysusza skóry, wprost przeciwnie, skutecznie ją pielęgnuje. Antybakteryjne mydła w płynie to atrakcyjny zamiennik dla tradycyjnych mydeł, zwłaszcza dla osób, które w szczególny sposób powinny dbać o higienę dłoni. Mydła w płynie On Line polecane są do stosowania w takich zawodach jak kosmetyczka, fryzjerka, pielęgniarka, fizjoterapeuta czy lekarz. Antybakteryjne mydła sprawdzą się również w pomieszczeniach socjalnych, w obiektach handlowych i sportowych.
 

Zminimalizuj ryzyko przenoszenia na dłoniach chorobotwórczych bakterii, podczas codziennych zabiegów higienicznych, w domu i pracy, korzystając z mydła o silnych właściwościach antybakteryjnych. Mydła w płynie On Line to doskonały wybór dla wszystkich osób, którym zależy na wyborze środka czystości, który gwarantuje skuteczną dezynfekcję połączoną z intensywną pielęgnacją skóry.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen