Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Tampony

Liczba produktów: 4
Bella Super, tampony, 8 sztuk

Bella Super, tampony, 8 sztuk

Bella Super to doskonale chłonny tampon, stosowany przy większych krwawieniach. Powierzc

4,23 zł
Bella Regular, tampony, 8 sztuk

Bella Regular, tampony, 8 sztuk

Bella Regular to doskonale chłonny tampon, stosowany przy średnich krwawieniach. Powierz

4,23 zł
O.B. Mini Pro Comfort, tampon 8 sztuk

O.B. Mini Pro Comfort, tampon 8 sztuk

Tampony O.B. ProComfort zostały opracowane tak, abyś mogła korzystać zarówno z

5,81 zł
Bella Mini, tampony, 8 sztuk

Bella Mini, tampony, 8 sztuk

Bella Mini to doskonale chłonny tampon, stosowany przy małych krwawieniach oraz zalecany

4,23 zł
Chwilowo niedostępny

Jeśli podczas menstruacji w sposób szczególny zależy Ci na dyskrecji, sięgnij po tampony. To niewidoczne pod ubraniem, skutecznie chroniące bieliznę przed zabrudzeniem i przy właściwym ułożeniu gwarantujące maksimum komfortu, popularne artykuły higieny intymnej, które z powodzeniem zastępują tradycyjne podpaski. Zapoznaj się z ofertą Clineo.pl i wybierz produkt możliwie najlepiej dopasowany do swoich potrzeb.
 

Tampony o różnych poziomach chłonności

W zależności od intensywności krwawienia należy stosować tampony o różnych poziomach chłonności. Większość producentów korzysta z wielostopniowej skali chłonności. W ostatniej fazie menstruacji i przy skąpym krwawieniu zalecanym wyborem jest mały rozmiar tamponu. W przypadku produktów higienicznych marki Bella będą to rozmiary Mini oraz Regular. Gdy krwawienie jest większe, lepszym wyborem są bardziej chłonne wersje tamponów. W ofercie Bella będą to tampony w rozmiarze Plus lub Super Plus, które można stosować również na noc. Inni producenci mają własne nazwy dla skali chłonności, ale są one tożsame z przywołaną wcześniej skalą Bella.
 

Zalety tamponów

W odróżnieniu od tradycyjnych podpasek tampony pozostają niewidoczne i w najmniejszym stopniu nie ograniczają swobody ruchów. Dzięki unikalnej konstrukcji tampon doskonale dopasowuje się anatomicznego kształtu ciała każdej kobiety, wchłaniając wydzieliny i tym samym chroniąc bieliznę przed zabrudzeniem. Dzięki stosowaniu tamponów nie musisz rezygnować z codziennych aktywności. Tampony na basen jest tego dobrym przykładem. Wchłania krew i inne wydzieliny fizjologiczne, dzięki czemu nawet podczas okresu możesz korzystać z kąpieli bez ryzyka zabrudzenia wody w basenie.
 

Zapoznaj się z naszą ofertą na markowe artykuły higieniczne dla kobiet. Sprawdź, jakie tampony mamy aktualnie w ofercie i wybierz ich wersję dopasowaną do swoich potrzeb. Przyjrzyj się oznaczeniom na opakowaniach prezentowanych produktów i zamów wersję tamponów o pożądanym poziomie chłonności. W miarę możliwości stosuj małe tampony, które zapewniają większy komfort, pamiętając jedynie o ich częstej wymianie.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen