Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Szanowni Klienci, w związku ze zmianami organizacyjnymi w naszej firmie w najbliższym okresie czas przygotowania towaru do wysyłki (spakowanie paczki i przekazanie kurierowi) może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Za wszystkie problemy i utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość Zespół Clineo.

Happs

Liczba produktów: 2
Happs Herbal, krople przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów 20-40kg, 4 sztuki

Happs Herbal, krople przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów 20-40kg, 4 sztuki

Wygodne i łatwe w użyciu krople HAPPS HERBAL to preparat do odstraszania pcheł i kleszc

19,84 zł
Happs Herbal, krople przeciw pchłom i kleszczom dla małych psów do 10kg, 4 sztuki

Happs Herbal, krople przeciw pchłom i kleszczom dla małych psów do 10kg, 4 sztuki

Wygodne i łatwe w użyciu krople HAPPS HERBAL to preparat do odstraszania pcheł i kleszc

11,81 zł
Happs

Jeśli szukasz skutecznej alternatywy dla przeciwpchelnej obroży dla domowego zwierzaka, zapoznaj się z naszą ofertą na proste w aplikacji krople przeciw pchłom i kleszczom Happs firmy Herbal. To nowoczesny produkt przeznaczony do ochrony zwierząt domowych, które przebywają na świeżym powietrzu, zabezpieczający czworonogi przed ukąszeniami owadów i groźnych, roznoszących różnego rodzaju choroby pajęczaków. Skorzystaj z oferty Clineo.pl i zamów produkt dla zwierząt małych lub dużych.

Skuteczne odstraszanie pcheł i kleszczy

Wybierz skuteczne rozwiązanie, które do kilkunastu tygodni zabezpieczy psa lub kota przed pchłami i kleszczami czającymi się w trawie. Krople przeciw pchłom i kleszczom Happs to innowacyjny produkt przeznaczony do aplikacji bezpośrednio na skórę zwierzęcia, bezpieczny, wygodny i prosty w użyciu, będący doskonałą alternatywą dla klasycznych obroży, zwłaszcza w przypadku kotów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz krople o różnym stężeniu aktywnej substancji odstraszającej, dla zwierząt małych i dużych. Przy każdym produkcie znajdziesz dokładną informację, jakim zwierzętom jest on dedykowany oraz krótką instrukcję o najskuteczniejszej metodzie aplikacji.

Dbaj o czworonożnych przyjaciół, chroniąc je przed groźnymi pasożytami, na jakie mogą natknąć się w środowisku naturalnym. Krople przeciw pchłom i kleszczom Happs przy prawidłowej, czterokrotnej aplikacji na skórę zwierzęcia, zapewniają wysoki poziom ochrony przed owadami i pajęczakami na okres 3-4 miesięcy. Wypróbuj nowy produkt, zastępując nim niewygodną, tradycyjną obrożę.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen