Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl
Cześć! Mam na imię Ada.
W Clineo.pl prowadzę dział - Porady Ady.
Oto mój najnowszy wpis. Proszę sprawdź!
Jak wyczyścić dywan domowymi sposobami?
Porady Ady z clineo.pl

Płyny do mycia podłóg

Profesjonalne środki czystości sprawią, że mycie podłogi, niezależnie od tego, z jakiego materiału ją wykonano, przestanie być jakimkolwiek problemem. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep znajdziesz wiele doskonałej jakości produktów przeznaczonych do dbania o czystość podłóg drewnianych, paneli, wykładzin PCV, a także do zmywania lastriko czy glazury.

Wybierając uniwersalny płyn do mycia podłóg, nie tylko w skuteczny sposób oczyścisz powierzchnię podłogi, ale także nadasz jej atrakcyjny blask i zabezpieczysz przed nowymi zabrudzeniami, przynajmniej na pewien czas. Trwałość zabezpieczenia zależy od rodzaju zastosowanego produktu. W sklepie clineo.pl czekają na Ciebie płyny uniwersalne oraz wydajne emulsje o właściwościach nabłyszczających, dedykowane specyficznym rodzajom podłóg: podłogom drewnianym, panelom czy wykładzinom PCV. Dzięki nim częste mycie podłogi przestanie być koniecznością – tego typu środki nie tylko nabłyszczają, ale również pozostawiają na zmywanej powierzchni delikatną warstwę ochronną. Dzięki temu częste mycie podłóg przestaje być koniecznością. Znajdziesz w tym miejscu płyny, pasty i emulsje do drewna i parkietu, glazury i terakoty, granitu, kamienia, lastriko i gresu, linoleum i PCV oraz paneli.

Prezentowane preparaty sprawią, że mycie podłogi przestanie być zajęciem, które musisz powtarzać z dużą częstotliwością. Wybierając produkty dostosowane do rodzaju podłogi, jaką zmywasz, nie tylko zadbasz o czystość, ale także ochronisz podłogę przed szybkim zniszczeniem. Sprawdź, jakie środki czystości oferujemy i zamów potrzebne Ci ich rodzaje.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 111

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt