Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Szanowni Klienci, w związku ze zmianami organizacyjnymi w naszej firmie w najbliższym okresie czas przygotowania towaru do wysyłki (spakowanie paczki i przekazanie kurierowi) może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Za wszystkie problemy i utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość Zespół Clineo.

Pałeczki nawozowe

Liczba produktów: 1
Biopon, pałeczki nawozowe do pelargonii, 30 sztuk

Biopon, pałeczki nawozowe do pelargonii, 30 sztuk

Pałeczki nawozowe do pelargonii marki Biopon to bardzo wydajny i wygodny sposób na

3,13 zł

Dostarcz roślinom niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju różnorodnych substancji mineralnych, stosując wygodne w aplikacji pałeczki nawozowe. Tego typu produkty to doskonała alternatywa dla tradycyjnych nawozów w płynie, zwłaszcza dla osób, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie roślin, a którym zdarza się zapominać o ich regularnym nawożeniu.

Piękne rośliny dzięki pałeczkom z nawozem!

Nawet jeśli nie znasz się na ogrodnictwie, wciąż możesz pochwalić się ukwieconym balkonem, tarasem lub ogrodem. Wystarczy pamiętać o regularnym podlewaniu roślin i ich okresowym nawożeniu. Pałeczki nawozowe to doskonała alternatywa dla nawozów płynnych, które należy rozrabiać w odpowiedniej proporcji z wodą. Nawóz w pałeczkach jest znacznie wygodniejszy w stosowaniu. Wystarczy wcisnąć do doniczki sugerowaną przez producenta liczbę patyczków i gotowe. W ofercie sklepu clineo.pl znajdziesz specjalne pałeczki do storczyków, dzięki którym ich kwiaty będą trwalsze, a kolory intensywniejsze. Oferujemy również pałeczki nawozowe do roślin kwitnących, takich jak róże, pelargonie, begonie, piwonie i wielu innych oraz specjalne pałeczki nawozowe do roślin zielonych, w tym do różnych odmian bluszczu, fikusów czy dracen.

Dostarcz domowym roślinom ozdobnym optymalną dawkę substancji mineralnych sprzyjających atrakcyjnemu wybarwieniu liści i kwiatów, wybierając odpowiednie pałeczki nawozowe. Oczywiście oferujemy również nawozy granulowane i płynne, a nawet w formie półpłynnego żelu. Przyjrzyj się naszym propozycjom i zamów potrzebne Ci rodzaje nawozu do domu, ogrodu lub trawnika. Polecamy!

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen