Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl
Cześć! Mam na imię Ada.
W Clineo.pl prowadzę dział - Porady Ady.
Oto mój najnowszy wpis. Proszę sprawdź!
Jak nawozić rośliny doniczkowe?
Porady Ady z clineo.pl

Pałeczki nawozowe

Dostarcz roślinom niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju różnorodnych substancji mineralnych, stosując wygodne w aplikacji pałeczki nawozowe. Tego typu produkty to doskonała alternatywa dla tradycyjnych nawozów w płynie, zwłaszcza dla osób, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie roślin, a którym zdarza się zapominać o ich regularnym nawożeniu.

Piękne rośliny dzięki pałeczkom z nawozem!

Nawet jeśli nie znasz się na ogrodnictwie, wciąż możesz pochwalić się ukwieconym balkonem, tarasem lub ogrodem. Wystarczy pamiętać o regularnym podlewaniu roślin i ich okresowym nawożeniu. Pałeczki nawozowe to doskonała alternatywa dla nawozów płynnych, które należy rozrabiać w odpowiedniej proporcji z wodą. Nawóz w pałeczkach jest znacznie wygodniejszy w stosowaniu. Wystarczy wcisnąć do doniczki sugerowaną przez producenta liczbę patyczków i gotowe. W ofercie sklepu clineo.pl znajdziesz specjalne pałeczki do storczyków, dzięki którym ich kwiaty będą trwalsze, a kolory intensywniejsze. Oferujemy również pałeczki nawozowe do roślin kwitnących, takich jak róże, pelargonie, begonie, piwonie i wielu innych oraz specjalne pałeczki nawozowe do roślin zielonych, w tym do różnych odmian bluszczu, fikusów czy dracen.

Dostarcz domowym roślinom ozdobnym optymalną dawkę substancji mineralnych sprzyjających atrakcyjnemu wybarwieniu liści i kwiatów, wybierając odpowiednie pałeczki nawozowe. Oczywiście oferujemy również nawozy granulowane i płynne, a nawet w formie półpłynnego żelu. Przyjrzyj się naszym propozycjom i zamów potrzebne Ci rodzaje nawozu do domu, ogrodu lub trawnika. Polecamy!

Sortuj produkty
Liczba produktów: 11

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt