Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Płyny do prania dla niemowląt i dzieci

Zadbaj o bezpieczeństwo najmłodszych, sięgając po nowoczesne płyny do prania dla dzieci. To profesjonalne środki ze specjalną formułą, która zapobiega podrażnieniom skóry, jednocześnie w skuteczny sposób rozprawia się z wszelkimi, nawet wyjątkowo uciążliwymi plamami. W sklepie clineo.pl znajdziesz zarówno łagodne w działaniu płyny do prania dla niemowląt, jak i bezpieczne w użyciu proszki czy płatki mydlane do ubranek dziecięcych.

Tradycyjne środki do prania zawierają wiele substancji aktywnych, które z łatwością rozpuszczają wszelkiego rodzaju plamy, ale mogą podrażniać skórę i przyczyniać się do nasilenia objawów alergii. Specjalistyczne płyny do prania dla dzieci są wolne od tego typu substancji, a pomimo tego wciąż wykazują się odpowiednio dużą skutecznością działania i bez problemu radzą sobie z większością typowych plam i zabrudzeń. Nowoczesny płyn do prania dla niemowląt łatwo się wypłukuje, nadaje tkaninom przyjemny zapach i niebywałą miękkość. Korzystając z naszego pośrednictwa, zamówisz markowe płyny do prania dla niemowląt w ekonomicznych opakowaniach o różnej pojemności. Oczywiście znajdziesz tu także wiele innych środków czystości stworzonych z myślą o szczególnych potrzebach najmłodszych odbiorców.

Zapoznaj się z naszą ofertą na specjalistyczne środki piorące i zamów delikatny płyn do prania dla dzieci, który doczyści praną tkaninę, ale nie pozostawi na jej powierzchni resztek substancji, które mogą podrażnić delikatną skórę dziecka. W sklepie znajdziesz również specjalne proszki i płatki mydlane do prania ubranek dziecięcych. Zapraszamy do składania zamówień.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 1

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt