Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl
Cześć! Mam na imię Ada.
W Clineo.pl prowadzę dział - Porady Ady.
Oto mój najnowszy wpis. Proszę sprawdź!
Jak zrobić domowy płyn antybakteryjny?‎
Porady Ady z clineo.pl

Żele do higieny intymnej

Higiena intymna u kobiet stanowi kluczowy element ich dbałości o czystość i świeżość, szczególnie tych miejsc, które najbardziej narażone są na działanie chorobotwórczych bakterii. Warto zatem do codziennego mycia używać jedynie specjalnie przeznaczonych w tym celu środków, takich jak żele do higieny intymnej, dzięki którym zachowany zostanie odpowiedni poziom pH okolic intymnych, a jej naturalnej florze bakteryjnej nie straszne będą drobnoustroje czy bakterie.
Należy zauważyć, że idealny żel do higieny intymnej nie może przesuszać wrażliwych okolic intymnych kobiety, wpływając na zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżania. Preparaty zostały tak opracowane, aby wspierać naturalną ochronę, chroniąc przed infekcjami, a także przeciwdziałać stanom zapalnym oraz zakażeniom grzybiczym.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 20

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt