Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

O nas

Clineo.pl  to sklep internetowy, który powstał dzięki bezpośredniej współpracy dwóch firm: CLINEO z siedzibą w Toruniu przy ulicy Przy Skarpie 19C/36 oraz HEKTOR sp. j. z siedzibą w Toruniu przy ulicy Szosa Okrężna 17A. Nasz sklep tworzą osoby z ponad 20-letnim doświadczeniem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG w kanale tradycyjnym. Wierzymy, że wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności handlowe jesteśmy w stanie dostarczyć nowoczesną, bezpieczną i cechującą się najwyższą jakością platformę do zakupów internetowych. Idealną dla osób ceniących sobie łatwość  i wygodę robienia zakupów bez konieczności wychodzenia z domu.

Hurtownia HEKTOR jest największym dystrybutorem chemii gospodarczej, artykułów higienicznych i kosmetyków w województwie kujawsko -pomorskim, dzięki temu możemy zaproponować:

 • Niskie ceny i atrakcyjne promocje 
  Staramy się aby ceny produktów i oferta promocyjna były konkurencyjne z produktami innych sklepów internetowych oraz wyróżniały się na tle oferty sieci handlowych.

 • Szeroki wybór produktów 
  W naszej ofercie posiadamy klika tysięcy produktów w różnych kategoriach, najwyższej jakości o znanych i rozpoznawalnych markach. Sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej dystrybucji prosto od producentów. Staramy się ciągle modyfikować i poszerzać naszą ofertę zgodnie z aktualnymi trendami rynku.

 • Szybką i wygodną dostawę 
  Wszystkie produkty oferowane w sklepie Clineo.pl znajdują się w naszym magazynie. Wysyłka następuje w ciągu 24h od chwili otrzymania zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi o najlepszej opinii wśród Klientów, dzięki czemu zakupy zostaną szybko i bezpiecznie dostarczone.

 • Bezpieczeństwo danych i transakcji 
  Współpracujemy z największym operatorem płatności elektronicznych w Polsce firmą PayU, dzięki czemu wszystkie transakcje dokonane za pomocą kart płatniczych lub przelewów elektronicznych są chronione według najwyższych standardów. Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) gromadzimy tylko dane niezbędne do realizacji zamówienia i celów marketingowych, na które została wcześniej wyrażona zgoda Klienta.

 • Pomoc w zakupach 
  Nieustannie dbamy o poprawę wygody zakupów na naszej platformie i standardy obsługi klientów. Umożliwiamy planowanie i tworzenie listy stałych zakupów dzięki , której w każdej chwili można dokonać zakupu ulubionych produktów. Szanując czas Klientów staramy się, aby kontakt z nami był jak najprostszy, a sprawy z którymi zwracają się do nas Klienci były rozwiązywane szybko i rzetelnie.

 • Oszczędność Twojego czasu
  Coraz częściej ludziom doskwiera chroniczny brak czasu i ciągły pośpiech, dlatego zakupy przez Internet pozwalają odrobinę zwolnić, spokojnie usiąść na kanapie z kubkiem ulubionej herbaty lub kawy i o dowolnej porze dnia czy nocy porównać oferty i wybrać najciekawszą, nie tracąc przy tym czasu na stanie w kolejkach przed kasą i korkach ulicznych.
 
Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen