Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Pronto do czyszczenia mebli

Liczba produktów: 4
Pronto, Wood, Classic, środek do czyszczenia mebli drewnianych, spray 300 ml

Pronto, Wood, Classic, środek do czyszczenia mebli drewnianych, spray 300 ml

 Aerozol do mebli drewnianych Usuwa kurz, nabłyszcza i zabezpiecza, usuwa do 90% ale

21,55 zł
Pronto, Multi Surface, Orginal, środek przeciw kurzowi do czyszczenia mebli, spray 250 ml

Pronto, Multi Surface, Orginal, środek przeciw kurzowi do czyszczenia mebli, spray 250 ml

Kurz towarzyszy nam przez całe życie – a gdy zbiera się go zbyt dużo, nie tylko

21,55 zł
Pronto Aloe Vera, środek do czyszczenia mebli drewnianych, atomizer 500ml

Pronto Aloe Vera, środek do czyszczenia mebli drewnianych, atomizer 500ml

Pronto Aloe Vera, środek do czyszczenia mebli drewnianych, atomizer 500ml czyści drewnia

18,73 zł
Pronto

Czyść i chroń drewno, stosując oryginalne Pronto do mebli – to jeden z najpopularniejszych preparatów dedykowanych codziennej pielęgnacji wszystkich typów mebli, skutecznie radzący sobie z kurzem, usuwający większość alergenów, nabłyszczający i konserwujący, wydobywający naturalne piękno drewnianych słojów. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w różne wersje preparatów tej marki. Sprawdź i wybierz coś do swego domu!

Lśniące meble wolne od kurzu, smug i śladów palców z Pronto

Zadbaj o czystość domowych mebli, do ich codziennej pielęgnacji wykorzystując właściwie dobrane Pronto do drewna. Zastosowanie odpowiedniego produktu jest szczególnie ważne, gdy meble zostały wykonane z drewna litego, ewentualnie pokryto je wysokiej jakości okleiną imitującą naturalną strukturę słojów drewna. Zmywanie takich mebli zwykłą wodą z płynem do mycia naczyń może przyczynić się do ich matowienia i trwałego uszkodzenia. Stosując Pronto do mebli, dbasz o czystość domowego wyposażenia w długiej perspektywie czasu – oryginalne środki do czyszczenia mebli tej marki nie tylko czyszczą, ale i zabezpieczają meble, zwłaszcza meble drewniane. Dzięki właściwościom antystatycznym chronią przed kurzem, pyłkami roślin czy sierścią domowych zwierząt. Pronto do czyszczenia mebli zabezpiecza również przed innymi zabrudzeniami, w tym przed tłustymi plamami, smugami i śladami palców. W sklepie internetowym Clineo.pl znajdziesz m.in. oryginalne Pronto do mebli drewnianych w sprayu oraz uniwersalny środek przeciw kurzowi w butelce z atomizerem – do czyszczenia półek, komód, regałów, szafek i innych elementów domowego wyposażenia.

Postaw na sprawdzone preparaty dedykowane pielęgnacji drewna, zamawiając oryginalne Pronto do mebli drewnianych, wykonanych z drewna litego lub płyt pokrytych dowolnego rodzaju okleiną, matowych lub na wysoki połysk. Nasza chemia domowa pozwoli uporać się z kurzem, nieestetycznymi smugami i innymi zabrudzeniami. Zamów preparat uniwersalny do czyszczenia różnych powierzchni lub specjalny środek do drewna.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen