Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl
Cześć! Mam na imię Ada.
W Clineo.pl prowadzę dział - Porady Ady.
Oto mój najnowszy wpis. Proszę sprawdź!
Jak dbać o damską torebkę?
Porady Ady z clineo.pl

Suszarki na pranie

Odporne na działanie wody i zmiennych warunków atmosferycznych, składane suszarki na pranie to uniwersalny sprzęt, który przyda się w każdym domu. Oferujemy modele przystosowane do ustawienia na świeżym powietrzu, o przemyślanej konstrukcji, która zapobiega przypadkowemu złożeniu i oferuje zaskakująco dużą powierzchnię do suszenia prania.

Jeśli chcesz mieć możliwość rozwieszenia prania nie tylko w łazience czy przeznaczonej do tego celu suszarni, ale także w sypialni, pokoju dziecięcym, na balkonie, tarasie czy w ogrodzie, składana suszarka do ubrań będzie strzałem dziesiątkę. To praktyczny, wygodny w obsłudze i trwały sprzęt, który oferuje wygodną przestrzeń na świeże pranie. Oferowana przez sklep internetowy clineo.pl uniwersalna suszarka na pranie to aż 18m2 powierzchni do suszenia odzieży, ręczników czy pościeli. Prezentowany sprzęt został wyposażony w niewielkie kółka, które ułatwiają jego przesuwanie z miejsca na miejsce. Dzięki temu pranie możesz suszyć nie tylko na balkonie, ale i w domu. Suszarki do prania to doskonała alternatywa dla systemów sznurkowych – nie musisz unosić rąk, by zawiesić i zebrać pranie. Wysokość rozłożonej suszarki na pranie gwarantuje duży komfort jej codziennej obsługi.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów sprzęt, który ułatwi suszenie prania w domu lub na świeżym powietrzu. Sprawdź, jakie suszarki na pranie sprzedajemy i zamów model o konstrukcji dostosowanej do własnych potrzeb. Odpowiednio dobrana suszarka do prania to większy komfort suszenia bielizny, odzieży, ręczników, a nawet pościeli. Polecamy!

Sortuj produkty
Liczba produktów: 1

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt