Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl
Cześć! Mam na imię Ada.
W Clineo.pl prowadzę dział - Porady Ady.
Oto mój najnowszy wpis. Proszę sprawdź!
Jak pozbyć się muszek owocówek?
Porady Ady z clineo.pl

Preparaty na gryzonie

Jeżeli nie możesz poradzić sobie z kretami, które niszczą trawnik wokół Twojego domu, zapoznaj się z naszą ofertą na markowe preparaty na gryzonie. Na ofertę sklepu clineo.pl składają się również wydajne środki do zwalczania myszy i szczurów, substancje i urządzenia odstraszające gryzonie, klasyczne łapki na myszy i pułapki na drobne zwierzęta żyjące pod ziemią.

Dlaczego warto kupić preparat na gryzonie?

Pozbycie się drobnych zwierząt z piwnicy, garażu czy strychu domu może być łatwiejsze, niż myślisz. Wystarczy sięgnąć po sprawdzony środek na gryzonie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele produktów chemicznych, trutek i substancji odstraszających, a także klasyczne łapki i pułapki na myszy, nornice, krety czy szczury. Na liście dostępnych środków znajdziesz m.in. wydajne preparaty na gryzonie w granulkach i płatkach, które wystarczy rozsypać w miejscach żerowania tych zwierząt, tak by skutecznie się ich pozbyć. Oferujemy również karbid i płyny odstraszające krety oraz specjalny granulat do zwalczania nornic. Poza tym znajdziesz tu także elektroniczne urządzenia odstraszające i żywołapki z sygnalizatorem na krety oraz drewniane, plastikowe i metalowe łapki na myszy.

Nowoczesny preparat na gryzonie działa z opóźnieniem, dzięki czemu zwierzęta nie orientują się, co spowodowało zatrucie. Wiele z tego typu środków zawiera również substancje mumifikujące, co chroni przed nieprzyjemnym zapachem, gdy zwierzę padnie w niedostępnym miejscu. Sprawdź naszą ofertę na łapki, odstraszacze i chemiczne preparaty na gryzonie. Zamów ich wybrane rodzaje i pozbądź się niechcianych lokatorów.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 46

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt