Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Tampony O.B.

Liczba produktów: 1
O.B. Mini Pro Comfort, tampon 8 sztuk

O.B. Mini Pro Comfort, tampon 8 sztuk

Tampony O.B. ProComfort zostały opracowane tak, abyś mogła korzystać zarówno z

5,81 zł
O.B.

Nastolatkom i dojrzałym kobietom poszukującym alternatywy dla tradycyjnych podpasek polecamy niezwykle dyskretne, zapewniające duży komfort ruchów, wygodne i chłonne tampony O.B. To popularna marka artykułów higienicznych dla kobiet, polecanych do stosowania już od pierwszej miesiączki. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj produktu, o pożądanym poziomie chłonności, z aplikatorem lub bez.
 

Tampony O.B. z aplikatorem

Z myślą o usprawnieniu zakładania pierwszych tamponów powstały ich specjalne wersje z aplikatorem, który ułatwia wprowadzenie tamponu i dba o jego prawidłowe umiejscowienie. Dzięki aplikatorowi zakładanie tamponu jest bardziej komfortowe, zwłaszcza w przypadku młodych dziewcząt i kobiet stosujących tampon O.B. po raz pierwszy. Wybierając tampony O.B. z aplikatorem, nie musisz bać się dyskomfortu. Aplikator sprawia, że wprowadzenie tamponu jest niezwykle delikatne i wysoce higieniczne. To doskonały wybór na pierwszą miesiączkę i wówczas, gdy z tamponu korzystasz po raz pierwszy. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj - tampon o pożądanym poziomie chłonności.
 

Tampony O.B. bez aplikatora

Do dyspozycji pań, które z tamponów korzystają zdecydowanie częściej i nie mają większych problemów z ich prawidłowym umiejscowieniem, polecanym wyborem są tampony O.B. bez aplikatora, dostępne w różnych poziomach chłonności. Przy skąpym krwawieniu i w ostatnich dniach menstruacji zaleca się stosowanie tamponu O.B. Mini. Przy normalnych miesiączkach podstawowym wyborem są tampony serii Normal. Dla kobiet, które urodziły dziecko, polecamy tampony O.B. Super, a przy niezwykle obfitych krwawieniach ich wersję Super Plus. W ofercie marki O.B. znajdziesz również osobną grupę tamponów przeznaczonych do stosowania na noc.
 

Zadbaj o swój komfort i możliwość zachowania pełni swobody ruchów w te dni, stosując oryginalne tampony O.B. o odpowiednim poziomie chłonności, we właściwym rozmiarze. W sklepie Clineo.pl znajdziesz wybrane rodzaje artykułów higienicznych tej popularnej marki. Zapoznaj się z ich charakterystyką i zamów produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen