Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Folie aluminiowe

Liczba produktów: 3
Polpak, folia aluminiowa, 20m

Polpak, folia aluminiowa, 20m

Trudno wyobrazić sobie dobrze wyposażoną kuchnię bez folii aluminiowej! Pozwala przyrz

5,81 zł
Polpak, folia aluminiowa, 10m

Polpak, folia aluminiowa, 10m

Polpak folia aluminiowa grubsza niż zwykła folia dzięki czemu jest wyjątkowo mocna i w

3,09 zł
Lux, folia aluminiowa, 50m

Lux, folia aluminiowa, 50m

Folia aluminiowa LUX - Wyjątkowo trwała, - Służy do grillowania, pieczenia i przechowy

18,70 zł

Łatwe w formowaniu, wydajne i trwałe folie aluminiowe w rolkach to uniwersalne produkty, dla których każdy znajdziesz mnóstwo praktycznych zastosowań w domowej kuchni. Jeśli lubisz piec ciasta lub mięsa, często grillujesz, ewentualnie szukasz alternatywy dla papieru czy elastycznych woreczków foliowych do pakowania żywności, folia aluminiowa w rolce będzie strzałem w dziesiątkę.

Aluminiowa folia do Twojej kuchni

Nawijane na rolkę, wytrzymałe folie aluminiowe to niezastąpiony artykuł do pieczenia i grillowania. Ze względu na specyficzne właściwości aluminium folia zabezpiecza pieczoną żywność przed przypaleniem, ułatwia również rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni produktu, dzięki czemu dochodzi on w równomierny sposób. Pieczenie w folii aluminiowej do sprawdzony sposób na przygotowanie wielu rodzajów mięs, ryb, kolb kukurydzy czy warzyw z grilla. Folie aluminiowe przydają się również do pakowania żywności. Jeśli ciepły produkt owiniesz folią w taki sposób, że jej matowa strona znajdzie się na zewnątrz, wówczas przez dłuższy czas zatrzymasz jego wyjściową temperaturę. Folia aluminiowa spożywcza z powodzeniem może być stosowana do pakowania kanapek, wędlin czy serów.

Nieprzepuszczalne dla światła, wody i powietrza folie aluminiowe to niezastąpiony element podstawowego wyposażenia kuchennego. Dzięki nim nie przypalisz pieczonych lub grillowanych mięs, w szybki sposób zapakujesz kanapki, zabezpieczysz wędlinę lub ser przed wyschnięciem. W sklepie clineo.pl znajdziesz również wiele innych akcesoriów kuchennych. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zamów ich wybrane rodzaje.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen