Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Glade by Brise

Zapoznaj się z naszą ofertą na oryginalne produkty marki Glade by Brise i zamów odświeżacz o konstrukcji oraz zapachu odpowiadającym własnym upodobaniom. Znajdziesz w tym miejscu mnóstwo wysokiej klasy produktów zapachowych tej popularnej na świecie marki, w tym odświeżacze elektryczne, świece zapachowe, wkłady dostępne w bogatym wyborze oryginalnych zapachów i wiele więcej.

Marka Glade by Brise należy do znanego na niemal całym świecie amerykańskiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji środków czystości i chemii gospodarczej S.C. Johnson. Głównymi produktami marki są różnego rodzaju odświeżacze powietrza, które mają pomóc w zmianie jego zapachu, nadając mu preferowany przez użytkownika aromat. Korzystając z oferty przygotowanej przez sklep clineo.pl, możesz zamówić m.in. oryginalne odświeżacze powietrza w aerozolu, które po rozpyleniu we wnętrzu mieszkania, w łazience lub toalecie, odświeżą powietrze i nadadzą mu przyjemną nutę zapachową. Oczywiście oferujemy również produkty z kolekcji Glade by Brise Electric wraz z dedykowanymi im wkładami zapachowymi. By uzyskać pożądany efekt, wystarczy załadować do urządzenia wybrany wkład zapachowy i podłączyć je do gniazdka elektrycznego.

Oryginalne produkty zapachowe Glade by Brise to środki bezpieczne i łatwe w stosowaniu, które można wykorzystać do odświeżania powietrza w dowolnego rodzaju pomieszczeniu, nadając mu przyjemny, orzeźwiający aromat. Możesz wybierać pośród zapachów cytrusowych, kwiatowych, morskich i wielu innych. Wybierz jeden z nich lub zamów ich większą kolekcję. Polecamy!

Sortuj produkty
Liczba produktów: 111

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt