Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl
Cześć! Mam na imię Ada.
W Clineo.pl prowadzę dział - Porady Ady.
Oto mój najnowszy wpis. Proszę sprawdź!
Jak wyczyścić walizkę po podróży?
Porady Ady z clineo.pl

Wkłady do zniczy

Oszczędzaj, kupując dobrej jakości wkłady do zniczy w większych zestawach, liczących po kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk każdy. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy Clineo.pl znajdziesz białe i kolorowe wkłady o różnej gramaturze, o czasie palenia wynoszącym od kilkunastu godzin do kilku dni. Produkty dostępne są w szerokim wyborze rodzajów i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Jakie wkłady do zniczy oferujemy?

Parafinowe lub olejowe wkłady do zniczy to doskonała alternatywa dla tradycyjnych zniczy zalewanych woskiem, które po jednokrotnym użyciu nadają się do utylizacji. Wybierając szklane lub plastikowe znicze przystosowane do użycia wkładów wymiennych, można zatem sporo zaoszczędzić. Wkłady do zniczy parafinowe są tańsze od zniczy zalewanych woskiem, sprawiają mniej problemów w transporcie, są lżejsze i na ogół znacznie dłużej się palą. W ofercie naszej internetowej drogerii znajdziesz również wkłady olejowe, które przy stosunkowo niewielkim rozmiarze, potrafią palić się przez zaskakująco długi czas. Ten rodzaj produktów najlepiej stosować przy niższych temperaturach powietrza. Na cieplejsze miesiące roku warto wybierać klasyczne wkłady z parafiną.

Korzystaj z naszej oferty i oszczędzaj! Jeśli masz wiele grobów do odwiedzenia i nie chcesz zbankrutować na świeczki, wkłady do zniczy będą najlepszym wyborem. Zamów ich parafinową lub olejową wersję o czasie palenia dopasowanym do swoich potrzeb. Możesz sięgnąć po małe wkłady pasujące do niskich zniczy lub wybrać wkłady wysokie, z dużą ilością parafiny, które mogą palić się nawet przez kilka dni.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 47

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt