Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Świeżo, bez obtarć, odparzeń – przegląd akcesoriów do wiosennych i letnich butów

środa, 26 kwiecień 2017

Sezon na noszenie butów na gołych stopach tuż tuż. Co to oznacza? Niestety, dla wielu kobiet przede wszystkim otarcia, odciski, odparzenia, ból i frustrację... Jeśli przez długi czas byłaś ofiarą swoich butów, najwyższa pora to zmienić. Niezależnie od tego, czy wybierzesz obuwie z naturalnych, czy syntetycznych materiałów, możesz ochronić swoje stopy. Pomogą Ci w tym dostępne u nas akcesoria do obuwia (http://www.clineo.pl/dom/akcesoria/akcesoria-do-obuwia/), w które warto zaopatrzyć się już teraz.

Na nadmierne pocenie – wkładki odświeżające

Według wielu naszych klientów jest to rewolucyjny wynalazek. Wkładki odświeżające do butów niwelują skutki nadmiernego pocenia się stóp, co szczególnie kłopotliwe jest latem. Utrzymują one świeży zapach wewnątrz buta, pochłaniają wilgoć, pozwalają czuć się świeżo. Dostępne są w wersjach dla kobiet i mężczyzn. Jedną parę nosi się kilka  dni, następnie wymienia na kolejną. Wkładki występują w różnych rozmiarach. Oprócz wkładek odświeżających dobry efekt daje także zastosowanie dezodorantów do butów.

Ochrona pięt

Miejscem najbardziej narażonym na powstawanie odcisków w zabudowanych butach są górne części pięty. Dlatego jeśli mamy tendencję do takich problemów, warto nakleić na każde nowe buty tzw. zapiętki. To samoprzylepne paski stanowiące barierę między skórą a materiałem buta. Występują w wersjach skórzanych i żelowych.

Pod pięty i podbicia

Czasami odciski powstają także na spodzie pięt albo w przedniej części stopy, na podbiciu. Aby temu zapobiec, warto nakleić w tych miejscach specjalne wkładki - poduszki żelowe, które zapewniają zupełnie nowy komfort noszenia wysokich obcasów i zapobiegają przesuwaniu się stóp m.in. w sandałach. Są one dyskretne i bardzo wygodne, a także łatwe do zamocowania.

Koniec z wrzynającymi się paskami

Letnie buty, takie jak sandały na obcasach, gladiatorki czy rzymianki,  wyglądają pięknie, ale wszystkie mają jeden mankament – cienkie paseczki, które mogą wywierać nacisk na delikatną skórę stóp. Aby zapobiec otarciom w takich miejscach, warto podkleić je specjalnymi żelowymi paskami. Są one cienkie i przezroczyste, więc nie będą widoczne z zewnątrz, a na pewno przyniosą znaczną ulgę.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen