Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Płyn do prania dywanów? Wybierz Wezyr!

piątek, 24 listopad 2017

Zbliżający się czas świąt to nie tylko prezenty, ale też przygotowanie naszych domów na przyjazd najbliższych. Aby cieszyć się świąteczną atmosferą wspólnie z rodziną przy stole, zadbaj o mieszkanie. To ono jest w końcu Twoją wizytówką. Zanim jednak zaczniesz je dekorować, warto je dokładnie posprzątać. W tym wpisie pokażemy Ci jak i czym najlepiej wyprać dywany.

Nie zawsze samo odkurzanie wystarczy i niezbędnym okazuje się konieczność wyprania dywanów. W dobie doskonałych środków nie musisz już męczyć się z płynem do mycia naczyń lub innymi domowymi sposobami. Pamiętaj, że osadzający się kurz głęboko pomiędzy włóknami dywanu może być groźnym siedliskiem bakterii dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zanim wypierzesz

Przed przystąpieniem do prania radzimy dobrze wytrzepać dywan. Pranie brudnego, niewytrzepanego lub nieodkurzonego dywanu często mija się z celem i przynosi odwrotny skutek - osiadły brud i plamy mogą przedostać się w głąb materiału. Dokładnie wytrzepanie lub odkurzenie to także skrócony czas Twojej pracy. Warto, więc przejść przez ten krok z cierpliwością i dokładnością, aby efekt mógł Cię zachwycić.

Widoczne, duże plamy na dywanie warto wcześniej wywabić lub wstępnie zaprać. W ten sposób zwiększasz prawdopodobieństwo równomiernego wyprania całego dywanu bez najmniejszej nawet plamki. Korzystając jednak z jakichkolwiek odplamiaczy, radzimy wcześniej wykonać test na małym skrawku dywanu. Upewnij się, że dany odplamiacz będzie dobry dla Twojego typu dywanu.

Czym prać?

Warto kierować się zasadą, że sprawdzone metody i produkty są najlepsze. Taka jest marka Wezyr - od wielu już lat znana na polskim rynku, udowodniła, że dywan jest doskonale wyczyszczony, pięknie pachnie i nie jest zniszczony. Wezyr świetnie działa również, jeśli chcesz odświeżyć kolory wyblakłego już dywanu. My oraz nasi klienci doceniliśmy jego walory, dlatego też możemy go tutaj zdecydowanie polecić. Łatwy w aplikacji, dobrze się pieni, neutralizuje nieprzyjemne zapach, usuwa zabrudzenia i ma niską cenę. Po wypraniu pozostaw dywan do wyschnięcia rozłożony na podłodze. Po pewnym czasie będziesz mogła cieszyć się świeżością w domu - w powietrzu i pod stopami.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen