Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak pozbyć się pająków z domu?

niedziela, 23 czerwiec 2019

Choć podobno pająki przynoszą szczęście, to nie dziwię Ci się, że ich nie lubisz. Niektórzy wręcz panicznie się ich boją. W pozbyciu się niechcianych lokatorów pomogą Ci naturalne sposoby.

Przede wszystkim, pająki nie lubią mięty. Wystarczy, że przygotujesz roztwór z olejkiem miętowym i spryskasz nim okna, parapety, drzwi i wszelkie kąty oraz zakamarki, w których mogą się ukrywać. Takie rozwiązanie będzie odstraszać, ale nie zabija. Sprayu należy używać co tydzień, a czasem częściej. Zdecyduj się również na uprawę świeżej mięty. Pomaga ona pozbyć się z domu także innych niechcianych lokatorów takich jak muchy lub komary.

Podobnie zadziała mieszanka cytrynowa. Możesz wykorzystać sok ze świeżego owocu lub kwasek cytrynowy czy naturalny olejek. Po zmieszaniu z wodą otrzymasz skuteczny preparat. Rewelacyjnie działa również używany niemalże w każdej kuchni ocet jabłkowy. Wystarczy przetrzeć nasączoną nim szmatką newralgiczne powierzchnie. Oczywiście ten zabieg trzeba powtarzać regularnie. Pająki nie lubią również kasztanów i żołędzi. Pozostawienie jesiennych skarbów w strategicznych miejscach będzie działać odstraszająco. Żeby wzmocnić efekt, warto ponakłuwać skorupki.

Ada

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen