Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak czyścić zmywarkę?

wtorek, 18 czerwiec 2019

Zmywarka doskonale radzi sobie z brudnymi naczyniami i jest jednym z podstawowych urządzeń w domu. Sama również wymaga troski i regularnego czyszczenia, by skutecznie działać.

Na rynku znajdziesz szereg dedykowanych preparatów do czyszczenia i odświeżania zmywarki. Przede wszystkim usuwają one zalegający tłuszcz. Pamiętaj jednak o tym, że warto wykorzystać również naturalne środki, które pozwolą cieszyć się czystym i pachnącym urządzeniem. Oczywiście czyszczenie musi być wielowymiarowe, ponieważ tak właśnie działa zmywarka.

Sięgnij więc po środki, które na pewno masz pod ręką. Najlepiej sprawdzi się mieszanka sody i octu. Doskonale wyczyści nawet najbrudniejsze wnętrza. Na dno warto wylać jedną szklankę octu, a drugą wlać do pojemnika. Sodę wsyp do miejsca na tabletkę. Ustaw program i poczekaj, aż posprząta się samo. Osobno umyj filtry płynem do naczyń, a jeśli są one mocno brudne, namocz je przez godzinę w occie.

Po czyszczeniu zadbaj o ładny zapach. Wystarczy, że zamiast chemicznego odświeżacza umieścisz plasterki cytryny bez pestek na półkach i włączysz krótki program. Poza tym, że zrobi się świeżo, to pozbędziesz się również kłopotliwego osadu.

Ada

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen