Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Czym wyczyścić kamienny zlew?

czwartek, 20 czerwiec 2019

Kamienne zlewy są praktyczne i świetnie wyglądają. Bywają jednak podatne na uszkodzenia mechaniczne i trzeba zwrócić szczególną uwagę na używanie odpowiednich środków do czyszczenia.

Przede wszystkim, sprzątaj regularnie. Nie doprowadzaj do powstawania osadów na różnych elementach zlewu. Najlepiej codziennie przetrzyj całą powierzchnię wodą z płynem do naczyń. Doskonale zastąpi on inne środki chemiczne. Te mogą być niezbędne, gdy pojawią się zabrudzenia uporczywe i zaschnięte. Sięgaj po mleczka lub pasty, które są dedykowane kamiennej powierzchni. Nie stosuj środków, które zawierają składniki ścierne i ostre, a także drucianych gąbek.

Usunięcie barwiących substancji z jasnych zlewozmywaków będzie wymagało pozostawienia octu na kilka godzin. Pomaga również ściereczka nasączona denaturatem. Brzydkie osady z wapnia można usunąć roztworem z octu i wody. Do czyszczenia wystarczy użyć delikatnej gąbki. Niezwykle istotne będzie również wyczyszczenie sita na odpady organiczne. Na koniec sprzątania spłucz zlewozmywak  ciepłą wodą i wytrzyj do suchą ściereczką lub ręcznikiem papierowym. By prezentował się idealnie, możesz natłuścić powierzchnię odrobiną gliceryny lub oliwy.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen