Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak pozbyć się moli ubraniowych?

piątek, 21 czerwiec 2019

Mole ubraniowe mogą uprzykrzyć nam życie niszcząc ulubione ciuchy. Tkaninami żywią się larwy owada i poza zawartością Twojej szafy skutecznie mogą uszkodzić dywany czy  tapicerkę mebli. Owady przychodzą do domu z innych mieszkań lub z ptasich gniazd. To też sygnał alarmowy, że musisz szybko działać, zanim na ubraniach pojawią się jedwabiste rurki lub dziurki.

Na mole odstraszająco działają intensywne zapachu. Najlepiej będzie, gdy sięgniesz po lawendę, miętę, cytrynę, trawę cytrynową, szałwię, goździki lub ziele angielskie. Sprawdzają się suszone rośliny, ale także przygotowywane samodzielnie aerozole lub pachnące saszetki. Dobrym pomysłem będzie również ukrycie w newralgicznych miejscach kasztanów. Dzięki temu jesienny spacer nabierze również praktycznego wymiaru.

Skuteczne bywa także mydło o wspomnianym wyżej zapachach. Kawałki rozłóż w szafach, szufladach z bielizną i na półkach. Oczywiście na rynku znajdziesz szereg różnych produktów, które odstraszają mole. Najczęściej mają postać zawieszek lub kulek i aerozoli. Poza tym, że działają, to w wielu wypadkach będą też atrakcyjnie wyglądać.

Ada

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen