Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Tabletki do zmywarki Finish

Wielowarstwowe tabletki do zmywarki Finish to nowoczesne środki czystości, dzięki którym zadbasz o czystość naczyń, nabłyszczysz je i zminimalizujesz ryzyko pojawienia się na ich powierzchni nieestetycznych zacieków. Jeśli szukasz jednego produktu o wielu funkcjach, oferowane przez sklep clineo.pl oryginalne kapsułki Finish będą strzałem w dziesiątkę. Zamów jedno z dostępnych opakowań.

Nieskazitelna czystość dzięki kapsułkom Finish!

Zamiast stosowania wielu różnych produktów do zmywarki, zadziałaj kompleksowo, wybierając składające się z kilku warstw – różnych środków czyszczących – tabletki do zmywarki Finish. Uwalniane stopniowo środki zmiękczające, myjące i nabłyszczające ułatwiają czyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych naczyń, przy okazji nadając im niezwykle atrakcyjny dla oka wygląd. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć również po inne produkty Finish do zmywarek. Oferujemy płyny nabłyszczające, odświeżacze i wiele innych środków do zmywania naczyń oraz konserwacji zmywarek. Co warte podkreślenia, wybierając wielofunkcyjne kapsułki, działasz całościowo i zwykle nie musisz już sięgać po inne środki.

Zapoznaj się z naszą ofertą na tabletki do zmywarki Finish i zamów ten ich rodzaj, którego skład i właściwości odpowiadają Twoim aktualnym potrzebom. Oczywiście znajdziesz tu także tabletki do zmywarek innych popularnych na polskim rynku marek. Wystarczy wybrać produkt, któremu ufasz i założyć zamówienie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i krótki czas oczekiwania na realizację zamówień.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 3

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt