Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Płyny do mycia szyb Clin

Liczba produktów: 0
W wybranej przez Ciebie kategorii nie ma jeszcze produktów.
Clin

W uzyskaniu efektu czystej powierzchni pozbawionej smug pomogą nowoczesne płyny do mycia szyb Clin od firmy Henkel. W ofercie Clineo.pl znajdziesz kilka rodzajów płynów o różnych zapachach i funkcjach, w tym płyny uniwersalne do mycia okien i luster oraz preparaty specjalne typu anty-para, które zapobiegają skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyb przy dużych różnicach temperatur.
 

Czyste szyby bez smug Clin

Do usuwania kurzu i powierzchniowych zabrudzeń z okien, szklanych witryn lub luster nadają się wszystkie rodzaje uniwersalnych płynów Clin do szyb. To preparaty bazujące na alkoholu, które z łatwością rozpuszczają tłuste zabrudzenia i zapobiegają tworzeniu się smug na gładkich powierzchniach. Uniwersalne płyny do mycia szyb Clin nie tylko skutecznie czyszczą, ale także pozostawiają na szklanych powierzchniach delikatną warstwę ochronną, która zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu. Płyny do szyb Clin sprzedawane są w pojemnikach z dwufunkcyjną pompką, która pozwala dozować preparat w formie delikatnej mgiełki płynu lub gęstej pianki łatwo przylegającej do trwałych, silnych zabrudzeń.
 

Preparaty zapobiegające parowaniu szyb od Clin

Jeśli szukasz sposobu na ograniczenie procesu kondensacji pary wodnej na powierzchni okien, sięgaj po płyny do mycia szyb typu anty-para. Specjalna formuła tego typu środków minimalizuje efekt skraplania się pary wodnej na szybkach w momencie wystąpienia dużej różnicy temperatur (gdy na zewnątrz jest zimno, a wewnątrz ciepło). W ofercie naszego sklepu znajdziesz zapachowe płyny do mycia szyb Clin anty-para z dwufunkcyjną pompką oraz tradycyjne płyny do okien i luster w pojemnikach z pompką lub ekonomicznych opakowaniach z zapasem płynu w kilku wersjach zapachowych.
 

Przygotuj się do domowych porządków, już dziś zamawiając u nas nowoczesne płyny do mycia szyb Clin od firmy Henkel. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy preparaty uniwersalne i specjalnego przeznaczenia, typu anty-para. Zamów dozownik z potrzebnym płynem Clin lub opakowanie z zapasem do szybkiego uzupełnienia płynu w dozowniku z dwufunkcyjną pompką. Polecamy!

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen