Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Odświeżacz powietrza, szafek, pochłaniacz wilgoci, czyli jak zadbać o ładny zapach w domu?

wtorek, 4 grudzień 2018

Odświeżacz powietrza, szafek, pochłaniacz wilgoci, czyli jak zadbać o ładny zapach w domu?

Piękny dom to pachnący dom. Są oczywiście takie zapachy, które od razu wywołują skojarzenia z ciepłem domowego ogniska, dają poczucie bezpieczeństwa oraz pozwalają poczuć się wyjątkowo. Na rynku dostępny jest cały szereg produktów, które mają za zadanie odświeżyć powietrze, pochłaniać wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy. Ich zakres, sposób działania oraz forma są bardzo zróżnicowane. Warto więc przetestować kilka rozwiązań, by dowiedzieć się, co tak naprawdę sprawdzi się w naszym domu.

Odśwież powietrze

W sklepach możemy wybierać pomiędzy różnymi odświeżaczami powietrza. Wiele z nich, tak naprawdę, będzie miało za zadanie jedynie maskowanie nieprzyjemnych zapachów. Produkty wyższej klasy będą działały bardziej kompleksowo. Przede wszystkim, dobry odświeżacz powietrza neutralizuje niechciany zapach, a dopiero potem nadaje mu przyjemną woń. W szeregu dostępnych produktów znajdą się takie w formie wygodnego sprayu, automatycznych urządzeń, żeli i wielu innych. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapach w szafie

Odświeżacze powietrza kupujemy bardzo często z myślą o konkretnych przestrzeniach. Sprawdzają się w mieszkaniach i miejscach użyteczności publicznej. Co istotne, wiele z nich dba o przyjemny i świeży zapach również w szafach i szafkach. W szafkach kuchennych doskonale zdadzą egzamin pochłaniacze zapachów, które mogą mieć styczność z  produktami spożywczymi, natomiast w miejscach, gdzie przechowujemy ubrania czy też tekstylia, warto powiesić lub położyć specjalne odświeżacze zapachów. Nadają się do tego na przykład woreczki z lawendą czy herbatą lub też flakoniki po perfumach. Poza tym można wybierać spośród szeregu produktów dedykowanych tym strefom i cieszyć się estetyczną świeżością w każdym zakamarku domu.

Mówmy nie wilgoci

Niezwykle uciążliwym problemem staje się wilgoć w mieszkaniach, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Szczelne okna i słaba wentylacja nie ułatwiają pozbycia się kłopotu. Warto więc zainwestować w pochłaniacz wilgoci, który poza tym że poprawi jakość powietrza, to również nie dopuści do pojawienia się pleśni na ścianach. A ta bywa groźna szczególnie dla alergików, małych dzieci i osób starszych. Pochłaniacze wilgoci dopasowane przede wszystkim do metrażu mieszkania pomogą poradzić sobie z problemem na samym początku. Na rynku znajdziemy modele elektryczne, te w formie tabletek lub też wygodnych granulek. Warto również sprawdzić, czy wybrany pochłaniacz wilgoci będzie jednocześnie odświeżał powietrze. Z założenia tego typu produkty nie wydzielają zapachu, ale coraz częściej zauważyć można, że producenci decydują się łączyć te dwie niezwykle wygodne funkcje.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen