Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Nowoczesne środki na komary - znów możesz spać przy otwartym oknie!

środa, 23 sierpień 2017

Nowoczesne środki na komary - znów możesz spać przy otwartym oknie!

Chyba nie ma bardziej frustrującego połączenia: gorąca letnia noc, otwarte okno i... latające po sypialni komary. Ich bzyczenie i ukąszenia nie pozwalają spokojnie zasnąć. Wprawdzie można próbować spryskiwać pomieszczenie sprayami przeciw owadom, ale środki te z reguły mają duszący zapach, a czynność tą trzeba, co jakiś czas ponawiać. Na szczęście mamy rozwiązania, które pozwolą wam spokojnie zasnąć.

Urządzenia elektryczne przeciw komarom

Nowością są urządzenia elektryczne, które pozwalają cieszyć się nieprzerwanym snem. Z wyglądu przypominają one elektryczne odświeżacze powietrza i tak jak one składają się z wtyczki i połączonej z nią buteleczki z płynem. Bywają także modele, które zasilane są małymi nasączonymi wkładkami, dzięki czemu zajmują jeszcze mniej miejsca. W składzie płynu lub wkładek znajduje się zwykle ekstrakt z geranium, który znany jest ze swoich właściwości odstraszających komary. Niektóre z firm produkują także specjalne wersje preparatów, które można bez obaw używać w pokojach małych dzieci, już od pierwszego roku życia. Mają one jeszcze łagodniejszy skład.

Jedna buteleczka płynu wystarcza najczęściej na 60 nocy, a wkładka – na 12 godzin nieprzerwanego działania. Urządzenia działają nawet przy otwartym oknie i zapalonym świetle.


Przeciw komarom w altance i na grillu

Garden party czy wieczorne imprezy przy grillu tracą wiele ze swojego uroku, kiedy goście, zamiast cieszyć się jedzeniem, stale opędzają się od komarów. Aby zapewnić sobie spokój w trakcie takich wydarzeń, warto skorzystać ze sprawdzonych środków, np. pałeczek lub spiral, które raz podpalone, długo się żarzą i wydzielają zapach odstraszający komary. Pałeczkę można wbić w ziemię, natomiast spirale sprzedawane są również z dekoracyjnymi osłonkami. Choć wyglądają jak zwykłe kadzidełka, są bardzo skuteczne. Wystarczają zwykle na 8 godzin, a więc na całonocną imprezę jak znalazł.

Wszystkie środki przeciw komarom dostępne są w naszym dziale z preparatami na owady.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen