Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Nieprzyjemny zapach z szamba - jak sobie z nim radzić?

czwartek, 5 kwiecień 2018

Przydomowe szambo na pewno nie zalicza się do najwygodniejszych sposobów na odprowadzenie ścieków z domu, ale czasami założenie go to jedyne wyjście, zwłaszcza, gdy nie ma się możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Częste opróżnianie zawartości szamba to jednak nie wszystko, co możemy zrobić dla własnego komfortu. Zapach wydzielany przez szambo z pewnością do przyjemnych nie należy, powinniśmy jednak zrobić wszystko, żeby stał się dla nas neutralny. Można to osiągnąć dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów w postaci np. tabletek do szamba. Te oraz inne środki zapobiegające brzydkim zapachom, znajdziesz na clineo.pl

Microbec – tabletki, które zapobiegają przykrym zapachom z szamba

Najlepiej brzydkim zapachom zapobiegają preparaty enzymatyczne, które przyczyniają się do rozkładania zanieczyszczeń na związki proste i wodę, dzięki czemu eliminują niepożądany zapach. Preparat Microbec w tabletkach Bros Microbec Ultra to produkt enzymatyczny przyczyniający się skutecznie do biodegradacji zawartości szamba. Jego regularne stosowanie wspomaga właściwe działanie przydomowej oczyszczalni oraz przyczynia się do udrażniania systemu instalacji sanitarnych. Zmniejsza również potrzebę częstego opróżniania szamb i likwiduje nieprzyjemny zapach. Tabletki wykazują podwójne działanie: część biała jest odpowiedzialna za udrażnianie, a niebieska zawiera odpowiednie enzymy i bakterie. Doskonale sprawdzi się również Bros Microbec Ultra o zapachu cytryny. Udrożni, upłynni zawartość szamba i przeciwdziała osadom.

Inne preparaty Microbec do twojego szamba

Poza musującymi tabletkami, zawierającymi odpowiednie enzymy i bakterie, na clineo.pl znajdziesz też inne preparaty, które pomogą w oczyszczaniu szamba i usuwaniu niepożądanych zapachów. Dobrze sprawdzą się żele takie jak Bros Microbec Ultra WC Biożel, łatwy do zastosowania preparat enzymatyczny, który zadba o czystość i drożność Twojej przydomowej oczyszczalni ścieków. Używając produktów takich jak ten zmniejsza się ryzyko powstawania niepożądanych osadów, a także częstotliwość opróżniania szamba. Dobrym wyborem będzie również mikrobiologiczny preparat enzymatyczny Bros Microbec Eucaliptus. Doskonale udrażnia, oczyszcza, usuwa osady, zmniejsza częstotliwość opróżniania, a dodatkowo wydziela przyjemny i odświeżający zapach eukaliptusa.

Dlaczego warto decydować się na tabletki do szamba?

Przede wszystkim jest to bardzo wygodny sposób na oczyszczanie i udrażnianie szamba, a co ważne - dbając o przydomową oczyszczalnię w taki sposób, robimy to bez szkody dla środowiska naturalnego. Nie bez znaczenia jest również kwestia finansowa, ponieważ ekonomiczne opakowania powstały również z myślą o naszej kieszeni. Wybierając tabletki oszczędzasz zarówno pieniądze, zdrowie jak i środowisko.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen