Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Nie proszek i nie żel – kapsułki!

Poniedziałek, 3 październik 2016

Nie proszek i nie żel – kapsułki!

Przez wiele lat do prania używaliśmy głównie proszków. Od pewnego momentu dołączyły do nich również płyny i żele do prania. Każde z rozwiązań ma swoje wady i zalety, jednak najbardziej wymagający klienci otrzymali ostatnio nowość, która łączy najlepsze cechy jednych i drugich. Mowa tu o kapsułkach do prania, które jako pierwsze stworzył Persil. Kapsułki znane pod nazwą Power-Mix Caps, to produkt, któremu warto przyjrzeć się bliżej.

Nieprzeciętna skuteczność

Power-Mix Caps znane są między innymi z idealnego działania w wyjątkowo niskich temperaturach – nawet w 20 stopniach. To sprawia, że idealnie sprawdzają się do prania nawet najdelikatniejszych rzeczy. W składzie kapsułek znaleźć można skoncentrowany żel o wysokiej mocy działania, a także enzymy rozpuszczające najtrudniejsze nawet zabrudzenia z trawy, warzyw i owoców czy kawy. Do białego prania przygotowano specjalne kapsułki zawierające również wybielacz.

Lepsze niż żel, lepsze niż proszek

Przewagą kapsułek nad żelami do prania jest to, że mogą one zawierać dodatek wybielacza i odplamiacza. Z kolei proszki przegrywają z nimi swoją nieporęcznością i brakiem składników zmiękczających czy zapobiegających mechaceniu. Kapsułki Persil Power-Mix Caps składają się z dwóch komór – jedna to proszek z enzymami i wybielaczami, druga to żel głęboko oczyszczający zabrudzenia i dbający o miękkość i blask wypranych ubrań. To, co zwykle można było osiągnąć przez użycie kilku różnych środków do jednego prania, dziś możliwe jest dzięki wrzuceniu jednej, małej kapsułki. Skraca to czas, jakiego potrzebujemy na nastawienie prania, nie musimy też zastanawiać się, czego użyć do danego prania.

Idealne do zabrania w podróż

Jeszcze jedną zaletą kapsułek, o której nie wspomina się zbyt często, jest ich kompaktowość. To sprawia, że wydają się idealne do zabrania w dłuższą podróż, jeśli zamierzamy nocować w pensjonatach i mieszkaniach wyposażonych w pralki i co jakiś czas odświeżać swoją garderobę.Wystarczy zabrać kilka kapsułek i nawet podczas podróży będziemy cieszyć się idealnie czystym i świeżym ubraniem.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen