Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Modna fryzura z żelem do włosów

Poniedziałek, 24 wrzesień 2018

Modna fryzura z żelem do włosów

Żel do włosów to powszechnie stosowany kosmetyk stylizacyjny, który pozwala nadać fryzurze wrażenie ruchu, a przy tym skutecznie ją utrwalić. Z łatwością ujarzmi niesforne kosmyki, doda im blasku, a z jego atutów chętnie korzystają i kobiety, i mężczyźni.

Jak wybrać żel do włosów? Od wyboru do ... rodzaju utrwalenia

W sprzedaży są dostępne żele w różnych wariantach. Wybierając odpowiedni produkt, warto kierować się rodzajem fryzury, którą chcemy uzyskać oraz osobistymi preferencjami. O ile w przypadku chęci uzyskania na głowie artystycznego nieładu, wystarczy kosmetyk o średnim stopniu utrwalenia, ale przypadku fryzur mocno ustrukturyzowanych, stopień utrwalenia musi być znacznie większy. W tej kategorii prym wiedzie żel do włosów Taft Looks Titan, gwarantujący najmocniejsze utrwalenie, nawet do 24 h!

Fryzura Pixie Hair - jak ją wykonać?

Bez wątpienia, krótkie fryzury z pazurem to propozycje dla pań, które lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. I choć obcięcie długich włosów wydaje się radykalnym przedsięwzięciem, w istocie owocuje atrakcyjnym wizerunkiem. Wbrew ogólnym przekonaniom, krótkie fryzury nie mają nic wspólnego z nudą i monotonią. A najlepszym tego przykładem jest uczesanie w stylu pixie hair.  Krótkie, rozczochrane, zalotnie zaczesane do góry włosy to obecnie jeden z najsilniejszych trendów wśród tego typu ułożeń. Pasuje kobietom o rockowej duszy, indywidualistkom poszukującym sposobów na wyrażenie siebie. Atutem tej formy jest wszechstronność. W zależności od okazji, można ją nosić nonszalancko – z irokezem lub w wersji “ugrzecznionej” – z grzywką spokojnie opadającą na czoło. Tak naprawdę, wykonanie tej fryzury wymaga dobrego cięcia. Kosmetyki stylizujące pełnią wyłącznie rolę dodatkową, umożliwiającą utrwalenie ogólnego nieładu na głowie. Dla szybkiej stylizacji pomocny okaże się żel do włosów Taft Power V12, z technologią Speed-hold, zapewniającą wyjątkowo trwałe utrwalenie. 

Irokez - fryzura w stylu wojownika

Starannie wygolone boki z pasmem włosów na środku głowy, ułożonych ku górze – to cechy charakterystyczne dla fryzury w stylu irokeza, zarezerwowanej nie tylko dla męskiej części społeczeństwa. Zróżnicowana długość włosów pozwala na spersonalizowanie uczesania zgodnie z preferencjami. O ile niektórzy wolą nosić krótsze pasma zawadiacko zaczesane do góry, inni wyznają zasadę, że: „im dłuższe, tym lepsze”. Do utrwalenia takiej fryzury potrzebne są jednak silne kosmetyki, które nie oprą się ciężarowi włosów. Nic nie zapewni lepszego utrwalenia niż Taft Power Invisible z technologią, która nie skleja pasm. Dla uzyskania jeszcze ciekawszych efektów, irokeza można pofarbować. Rubinowa czerwień? A może mroźny blond? W ofercie marki Palette dostępna jest szeroka plejada kolorów!

Jak stylizować włosy? Gładko, czyli elegancko!

Włosy gładko zaczesane do tyłu, proste, utrwalone żelem Syoss Max Hold, to nieskomplikowana i zarazem bardzo elegancka fryzura, idealnie sprawdzająca się podczas wieczornych wyjść. Odsłania czoło i uszy, dzięki czemu doskonale eksponuje biżuterię XXL. Co więcej, jest uniwersalna. Można ją nosić bez względu na długość włosów.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen