Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jakich środków używać na mocno zabrudzone powierzchnie?

wtorek, 22 czerwiec 2021

Jakich środków używać na mocno zabrudzone powierzchnie?

Silnie zabrudzone powierzchnie to koszmar większości z nas. Doczyszczenie ich domowymi sposobami czy zwykłymi środkami z supermarketu często jest niemożliwe. Mamy dla Was zestawienie sprawdzonych produktów, które poradzą sobie z każdą powierzchnią!

Preparaty do czyszczenia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych

Łazienki i inne pomieszczenia sanitarne najczęściej wymagają bardzo częstego, gruntowego sprzątania, szczególnie jeśli są to miejsca używane przez wiele osób, np. w hotelach, restauracjach czy sklepach. Jeżeli masz do czynienia z mocno zabrudzonymi przestrzeniami tego typu, warto zaopatrzyć się w produkty do sprzątania, które usuną brud czy kamień, „wybielą” pożółkłe elementy, a dodatkowo zdezynfekują urządzenia sanitarne. Takim środkiem jest np. Voigt, Nano San, antystatyczny, antybakteryjny skoncentrowany środek do bieżącego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Dzięki temu produktowi wszystkie zacieki, kamień i brud zostaną usunięte w kilka chwil, a wszelkie nieprzyjemne zapachy znikną od razu! Warto mieć także zawsze pod ręką żel lub granulki do udrażniania rur, np. Kret lub Mr Muscle.

Czyszczenie szklanych powierzchni

Kolejną kwestią, która wielu osobom spędza sen z powiek, jest czyszczenie szyb i wszelkich szklanych powierzchni. Stoliki ze szklanym blatem są przepiękne, podobnie jak ogromne okna, ale domywanie pojawiających się na nich zabrudzeń to prawdziwa droga przez mękę. Często zwykłe płyny do szyb nie domywają wszystkiego lub zostawiają nieestetyczne zacieki, których nie da się usunąć. Jeśli chcesz ułatwić sobie proces czyszczenia szyb, wybierz produkt Voigt do mycia powierzchni i przedmiotów szklanych, który raz na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o zaciekach czy uporczywych zabrudzeniach! Warto pamiętać, że w przypadku mycia okien czy szklanych drzwi, konieczne będzie także wyczyszczenie wszelkich ram. Nie jest jednak zalecane, aby używać do nich tego samego produktu. Dobrą opcją będzie zastosowanie środka czystości stworzonego stricte po to, aby czyścić ramy oraz posadzkę. Dzięki użyciu takiego preparatu wszelkie uciążliwe plamy czy przyklejony kurz znikną w kilka sekund!

Płyny uniwersalne – czy warto z nich korzystać?

Jeżeli masz do czynienia z wieloma silnie zabrudzonymi powierzchniami, warto zaopatrzyć się także w uniwersalne, skoncentrowane środki czystości, np. od Voigt, które pozwolą Ci usunąć zanieczyszczenia z niemalże każdej powierzchni. Co więcej, preparaty takie działają antystatycznie, przez co kurz nie zbiera się ponownie tak szybko, a do tego dezynfekują przestrzenie, co jest niezwykle ważne nie tylko w miejscach użyteczności publicznej, ale także w każdym domu.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen