Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jaki odświeżacz powietrza wybrać do samochodu?

czwartek, 20 czerwiec 2019

Jaki odświeżacz powietrza wybrać do samochodu?

W samochodzie spędzamy wiele czasu, dlatego tak ważny jest przyjemny zapach wnętrza. To tak jak w domu. Niestety jego utrzymanie wcale nie jest łatwe, szczególnie gdy pozwalamy pasażerom na spożywanie posiłków w aucie. Nieco większy problemem pojawia się, gdy dziecko wyleje sok, bądź – co gorsza – mleko. Niestety pozbycie się takich zapachów nie jest łatwe, a samo wietrzenie nie jest skuteczne. Czasami również zapach z klimatyzacji potrafi być nieco uciążliwy. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są odświeżacze samochodowe.

Zapach odświeżacza powietrza w aucie a dziecko

Wybór odświeżacza powietrza nie powinien być determinowany jedynie gustem. Czasami zdarza się, że zapach trzeba dopasować do potrzeb innych, a zwłaszcza tych najmniejszych pasażerów. Jeżeli częstym pasażerem jest dziecko, warto sięgnąć po odświeżacze, które nie mają agresywnego, silnego zapachu, a jednak skutecznie neutralizują woń np. posiłków. Jeżeli dziecko ma alergię najlepiej wybierać naturalny oczyszczacz powietrza. W swoim składzie nie może mieć on żadnych substancji chemicznych. Przykładem jest produkt Bio4 Fresh. Nie zawiera on żadnych substancji szkodliwych ani toksycznych.

Coś przyjemnego dla każdego

Jednym z najczęściej wybieranych produktów do aromatyzowania powietrza w samochodzie jest Ambi Pur Car. Szeroka oferta zapachów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Neutralne są wkłady o zapachu Aqua lub Ocean Mist. Są bardzo subtelne. Jeżeli lubisz bardziej intensywne zapachy, to polecamy Tobacco i Wanilię. Wszystkie równie dobrze neutralizują nieprzyjemną woń i jednocześnie umilają jazdę samochodem. Można zdecydować się na odświeżacz powietrza do samochodu instalowany na kratkę wentylacyjną, który posiada wymienny wkład – jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne. Przyjemne dla oka i designerskie buteleczki z aromatem, również mogą być doskonałym wyborem. Producent idzie naprzeciw oczekiwaniom klientów i nawet urządzenia do wkładów dostępne są w różnych wzorach.

Jakie zapachy wybierają najchętniej kierowcy?

Wśród kierowców największą popularnością cieszą się zapachy morskie, ale również kwiatowe. Warto podkreślić, że aromat może mieć również wpływ na kierowcę i jego skupienie, dlatego ten niewielki, funkcjonalny dodatek trzeba wybierać starannie. Wielu kierowców chętnie wybiera fantastyczne zapachy Ambi Pur Car. Opinie o tych produktach są bardzo pozytywne i jako jedną z kluczowych zalet kierowcy wskazują ich trwałość. Doceniana jest również naturalna nuta zapachowa, która w żaden sposób nie drażni zmysłów. Nie brakuje jednak zwolenników intensywnych, męskich zapachów np. piżma. Dla koneserów dostępne są także odświeżacze do samochodów, o zapachu po prostu perfum.

 

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen