Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

JAK PRAĆ UBRANIA Z PROSZKIEM DO PRANIA SURF?

Poniedziałek, 29 styczeń 2018

Nasze ulubione modne ubrania dłużej zachowają dobry wygląd, jeśli będziemy odpowiednio o nie dbać. Ważna jest nie tylko technika prania, ale również odpowiednie detergenty, takie jak proszek do prania Surf. Jak prać ubrania z użyciem tego środka?

JAK PRAĆ UBRANIA

Jeśli długo chcemy cieszyć się dobrym wyglądem i fasonem ubrań, musimy je starannie pielęgnować. Przede wszystkim warto zapoznać się z sugestiami producenta, które znajdziemy na metce. Tam upewnijmy się, w jakiej temperaturze prać odzież, a także w jaki sposób – ręcznie, chemicznie czy w pralce bębnowej. Kluczem jest też selekcja odzieży na białą, kolorową oraz czarną i czyszczenie jej osobno. Do każdego prania należy dostosować ilość odpowiedniego środka czyszczącego. Może być to detergent w formie płynu, kapsułek lub proszku. Jednym z najczęściej rekomendowanych jest proszek do prania Surf.

PROSZEK DO PRANIA SURF – DLACZEGO WARTO GO UŻYWAĆ

Proszki do prania Surf, zarówno te do prania tkanin kolorowych, jak i białych, skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze plamy, jednocześnie nie niszcząc włókien. Pozostawiają odzież miękką w dotyku, bezpieczną dla skóry i przyjemnie pachnącą kompozycją subtelnych nut orchidei i jaśminu, irysa i róży, a także tropikalnej lilii i zmysłowych kwiatów Ylang Ylang. Co ważne, świeżość te utrzymuje się przez długi czas po praniu, dzięki technologii mikrokapsułek, uwalniających się podczas pocierania się włókien tkaniny.

JAK UŻYWAĆ PROSZKU SURF

Konserwując i czyszcząc odzież, musimy przede wszystkim dostosować rodzaj detergentu do koloru tkaniny. Proszek Surf Morning Orchid & Jasmine do prania tkanin białych niweluje plamy, nawet te po kawie czy czerwonym winie, ale przy okazji chroni biel przed szarzeniem lub żółknięciem. Dla najlepszego efektu warto pilnować, żeby w takim praniu nie znalazły się przypadkiem kolorowe czy czarne ubrania. Do prania tkanin kolorowych służą z kolei proszki Surf Tropical Lily & Ylang Ylang lub Iris & Spring Rose. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, skutecznie usuwają różnego rodzaju zabrudzenia, odświeżając kolory i zabezpieczając je przed blaknięciem.

Ważne też, żeby posortować odzież pod względem stopnia zabrudzenia (lekko zabrudzonych nie pierzemy z mocno zanieczyszczonymi) oraz rodzaju tkaniny (delikatnych nie łączymy z wytrzymałymi). Ilość proszku do prania Surf należy dostosować do wielkości prania, a także stopnia twardości wody i ilości zabrudzeń. Do dozowania najlepiej użyć specjalnej miarki z podziałką. Istotne jest ustawienie właściwego programu – do wyboru spośród takich jak m.in. pranie odzieży bawełnianej, pranie odzieży lekko zabrudzonej, sportowej lub pranie bielizny.

 

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen