Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ ŚRODKA ANTYALERGICZNEGO DYWANLUX

Poniedziałek, 29 styczeń 2018

Utrzymanie idealnego porządku to w domu alergika nie tylko konieczność, ale też... nie lada wyzwanie. Ważna jest skuteczna technika odkurzania, częsta wymiana pościeli, oczyszczanie powietrza, ale też używanie odpowiednich detergentów. Dlaczego warto używać środków z antyalergicznej linii Dywanlux?

SPRZĄTANIE W DOMU ALERGIKA

Na różnego rodzaju alergie cierpi już niemal 40% populacji. Do jednego z najpopularniejszych alergenów należą roztocza kurzu domowego, czyli niewidoczne gołym okiem, mikroskopijne pajęczaki, które unoszą się w powietrzu, drażniąc drogi oddechowe uczulonych osób. Gromadzą się nie tylko w tak oczywistych miejscach, jak półki, parapety, podłogi, ale również w meblach z tapicerką, materacach oraz dywanach, szczególnie tych puszystych i włochatych. Ze względu na dobro alergików, gładkie powierzchnie trzeba często zmywać wilgotną ściereczką, pościel regularnie wymieniać, a dywany – odkurzać, najlepiej pod nieobecność osób uczulonych, których może drażnić zwiększone stężenie cząsteczek kurzu w powietrzu podczas odkurzania.

W zachowaniu dywanów w należytej czystości pomogą również środki czyszczące i odplamiacze w formie pianki czy szamponu. Istotne jest, żeby wybrać detergenty, które same w sobie będą bezpieczne dla alergików. Najlepiej zaopatrzyć się w środki stworzone specjalnie z myślą o nich.

ANTYALERGICZNE PRODUKTY DYWANLUX. DLACZEGO WARTO?

Do niezawodnych produktów, które spokojnie mogą być stosowane w mieszkaniach osób uczulonych na roztocza kurzu należą antyalergiczne produkty marki Dywanlux.

Odplamiacz Dywanlux pomoże utrzymać w czystości nie tylko dywan, ale również tapicerkę meblową i samochodową. Skutecznie usuwa trudne plamy, nawet te z kawy czy wina, jednocześnie pochłaniając nieprzyjemne zapachy.

Antyalergiczna pianka usuwa plamy, pozostawiając dywan miękki, odświeżony i pachnący delikatnymi nutami morskimi bądź kwiatowymi. Co więcej, pomaga likwidować zaschnięte plamy, alergeny kurzu oraz ułatwia usuwanie sierści zwierząt domowych.

Płyn do prania ręcznego dywanów, wykładzin, a także tapicerki samochodowej i meblowej pozwala je odświeżyć, pozbyć się zabrudzeń, różnego rodzaju plam, sierści i pyłków kwiatowych. Można wybrać detergent o świeżym zapachu mydła marsylskiego, kwiatów lub z nutami morskimi.

Środki z linii antyalergicznej marki Dywanlux pozwalają zachować czystość, nie ryzykując zdrowia i bezpieczeństwa wrażliwych alergików. Eliminują zabrudzenia różnego pochodzenia szybko i skutecznie, a do tego pozostawiają dywany i tapicerki świeże, pachnące oraz puszyste. Co więcej, detergenty antyalergiczne Dywanlux odświeżają kolory, sprawiając, że nasz ulubiony dywan dłużej będzie wyglądał jak nowy.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen