Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak poradzić sobie z zabrudzeniami na okapie kuchennym?

piątek, 1 kwiecień 2022

Jak poradzić sobie z zabrudzeniami na okapie kuchennym?

Trudno uniknąć zabrudzeń na okapie kuchennym, gdy codziennie przygotowujesz posiłki. Na każdym z jego elementów pojawiają się zabrudzenia z tłuszczu, czy drobinki kurzu. Podpowiemy Ci, jak sobie z nimi poradzić za pomocą odpowiedniego środka do czyszczenia okapów kuchennych.

Czyszczenie okapu kuchennego – o czym warto pamiętać?

Zakup odpowiednich środków do mycia kuchni to ważna kwestia. Jednak oprócz tego warto pamiętać o kilku zasadach:

Nie zapominaj również o kwestiach bezpieczeństwa. Przed czyszczeniem okapu, odłącz go od źródła zasilania. Poza tym sprawdź, czy zdjąłeś z kuchenki wszystkie patelnie i garnki (podczas czyszczenia okapu możesz uszkodzić je przez nieuwagę).

Czym czyścić okapy kuchenne?

Jakich środków użyć do czyszczenia okapu kuchennego? Do wyboru masz m.in.:

Cenisz sobie ekologiczne rozwiązania? W takim razie pewnie ucieszysz się, że nie musisz przygotowywać domowej mieszanki z sody oczyszczonej, czy octu, aby pozbyć się zabrudzeń. W sprzedaży dostępne są również ekologiczne środki do czyszczenia kuchni, które nie zawierają szkodliwych substancji i są zamknięte w butelce nadającej się w 100% do recyklingu.

Czym doczyścić plamy z tłuszczu lub osad widoczny na okapie kuchennym? W czyszczeniu różnych elementów pomogą Ci środki do mycia, które radzą sobie nawet z uporczywymi plamami z tłuszczu! Ich zaletą jest to, że są wielofunkcyjne, więc możesz używać ich nie tylko do czyszczenia okapu kuchennego.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen