Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak kupować chemię gospodarczą z głową?

wtorek, 4 lipiec 2017

Jak kupować chemię gospodarczą z głową?

Zakupy chemii gospodarczej i środków czystości mają znaczny udział w naszych domowych budżetach. Wydatki z tej kategorii potrafią być dość duże, jeśli nie wiemy gdzie i co kupować. Warto więc takie zakupy robić z głową, a będzie można sporo na nich zaoszczędzić.

Nie zawsze duże znaczy lepsze

Dobrym pomysłem jest postawienie na jakość produktów do czyszczenia i sprzątania. Czasem pozorne zaoszczędzenie na dużo tańszym proszku czy płynie do prania daje marne efekty, ponieważ ich wydajność i właściwości czyszczące są słabe, starczają na krótko i szybko trzeba kupić kolejne opakowanie. Czasem droższy, lecz lepszy pod względem składu proszek, jest bardziej ekonomicznym wyborem. Daje lepsze efekty prania i nie trzeba sypać go tak dużo do pralki. Do tego proszki takie mają często ładny i dość intensywny zapach, na tyle, że niektórzy przestają używać płynu do płukania.

Jednak niska cena nie zawsze musi iść w parze z gorszą jakością.  W naszym sklepie zebraliśmy sporo środków czyszczących i piorących, które nie kosztują wiele, a sprawdzają się doskonale. Dlaczego tak się dzieje?

Alternatywy dla znanych marek

W wielu przypadkach kupując chemię gospodarczą płacimy za znaną markę. Czasem nie wiemy nawet, że dla środków kupowanych przez nas od dłuższego czasu istnieje jakaś alternatywa. Tak jest z wieloma rzeczami, weźmy choćby tabletki do zmywarek – ankiety przeprowadzane wśród konsumentów pokazują, że znane są przede wszystkim dwie - trzy marki. Ludzie kupują je najczęściej, bo często nawet nie wiedzą, że istnieje tańszy produkt o podobnym składzie. W naszym sklepie takim przykładem są tabletki do zmywarek Oro. To wciąż mało znana marka na polskim rynku, jednak klienci, którzy się do niej przekonali, są bardzo zadowoleni z efektów stosowania.

Kupując chemię gospodarczą warto zachować rozsądek i dobrze przeglądać wszystkie oferty, a z pewnością uda nam się sporo zaoszczędzić. A dodatkową szansą na zmniejszenie wydatków jest zapisanie się na nasz newsletter – przy większych zakupach otrzymają Państwo  zniżkę w wysokości 10%.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen