Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Białe jak śnieg – jak skutecznie wyprać firanki?

czwartek, 5 kwiecień 2018

Wiosenne porządki to obowiązkowy, coroczny punkt programu każdej pani domu. W końcu to sama przyjemność wprowadzić do swojego mieszkania świeżość i pachnący oddech wiosny, nareszcie uporać z zimowymi zaległościami i odetchnąć czystym powietrzem. Oczywiście wymaga to niemało zaangażowania i profesjonalnych środków czystości, ale warto, bo dokładnie posprzątane mieszkanie sprawia, że chętniej spędza się w nim czas, zwłaszcza, że wiosenna aura bywa kapryśna. Firanki to prawdziwa ozdoba naszych okien i bywa, że… prawdziwa zmora jeśli chodzi o utrzymanie nieskazitelnej bieli tak, by przy tym nie zniszczyć delikatnych włókien. Jak wyprać firanki, aby zachwycały śnieżną bielą i świeżym zapachem oraz stały się ozdobą naszych okien? Odpowiedź znajdziesz na clineo.pl

Proszek Dato – stworzony z myślą o twoich firankach

Skuteczne pranie firanek to nie taka prosta rzecz. Musimy mieć na uwadze delikatne, podatne na uszkodzenia podczas intensywnego prania, materiały, z jakich są uszyte. Większość programów do prania firan wymaga temperatury 30 stopni, co nie zawsze sprzyja skutecznemu wybieleniu tkanin. Na szczęście jest na to doskonały sposób. Wyjątkowy produkt, który powstał specjalnie z myślą o firankach. To proszek Dato, który sprawdzi się przy usuwaniu zabrudzeń powstałych między innymi przez kurz, tłuszcz, nikotynę itp. Wytwarzając pianę, która chroni delikatne włókna materiału, idealnie pierze Twoje firanki już w niskiej temperaturze 30 stopni. W tym wyjątkowym proszku możesz wyprać również inne rodzaje białych tkanin syntetycznych i mieszanych. Firanki prezentują się jak nowe, a delikatny i świeży zapach pozostaje w twoim mieszkaniu przez długi czas. Dzięki Dato firanki dłużej pozostają czyste, ponieważ proszek chroni je przed szybkim osadzaniem się zabrudzeń. Dłużej są czyste, świeże i prezentują się idealnie.

Inne skuteczne środki wybielające do firanek

Wybielacze do firanek w saszetkach to praktyczny sposób na przywrócenie tkaninom ich początkowego wyglądu. Odpowiednia ilość wybielacza, zawarta w saszetce, bardzo ułatwi zadanie zabieganym paniom domu. Na clineo.pl znajdziesz takie wybielacze jak Splash General Fresh – chroniący przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń oraz lekko usztywniający firanki. Splash nie posiada przy tym typowego dla niektórych wybielaczy chlorowego zapachu. Wybielacz do tkanin Rożek przywróci optycznie biel firankom i tkaninom ażurowym. Zawiera składnik usztywniający, zapobiega ponownemu osadzeniu się kurzu i innych zabrudzeń, jest też łatwo rozpuszczalny w wodzie o temperaturze pokojowej. Znana marka Vanish również ma do zaproponowania płyn do płukania firanek. Ten niezawierający chloru produkt przywraca śnieżną biel i zapobiega żółknięciu tkanin, spowodowanemu przez światło słoneczne.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen