Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Trawy Biopon

Miłośnikom zielonych ogrodów, zadbanych terenów sportowo-rekreacyjnych, naturalnych parkingów i podjazdów polecamy oryginalne trawy Biopon. W ofercie marki należącej do polskiej firmy Bros znajdziesz wiele gatunków traw o różnym przeznaczeniu, charakterystyce i właściwościach. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zamów gatunek trawy dostosowany do swoich potrzeb.

Trawa Biopon dla Twojego ogrodu

Zadbany trawnik wokół domu to Twoja wizytówka. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu atrakcyjnego efektu wizualnego, świeżego i soczystego koloru trawnika, wybierz taki gatunek trawy do ogrodu, który będzie przystosowany do określonego typu gleby i poziomu nasłonecznienia. W ofercie firmy Bros znajdziesz m.in. charakteryzujące się dużą sprężystością, rekreacyjne trawy Biopon, które wyróżnia duża odporność na wydeptywanie i mróz, gatunki dekoracyjne, które przez stosunkowo wolny wzrost nie wymagają zbyt częstego koszenia, a także specjalne mieszanki traw do parków czy na boiska sportowe. Firma oferuje również trawy renowacyjne i uniwersalne, najczęściej wybierane przez klientów indywidualnych. Odpowiednio dobrana trawa Biopon to gwarancja żywej zielni w ogrodzie, na placu zabaw, boisku sportowym, na działce lub naturalnym podjeździe.

Jeśli zależy Ci na bujnym trawniku przed domem, inwestycja w trawy Biopon pomoże w realizacji marzenia. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy clineo.pl znajdziesz również wiele rodzajów nawozów, które pomogą w podtrzymaniu soczystej zielni trawnika i prawidłowym odżywieniu innych roślin ogrodowych, w tym różnych gatunków kwiatów, krzewów czy iglaków. Zapraszamy!

Sortuj produkty
Liczba produktów: 12

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt