Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt
VC 350 Eupalin, skoncentrowany środek do mycia i nabłyszczania podłóg z gumolitów, linoleum, płytek PCV, lastrika, gresów, terakoty, 1l

Mycie podłogi

VC 350 Eupalin, skoncentrowany środek do mycia i nabłyszczania podłóg z gumolitów, linoleum, płytek PCV, lastrika, gresów, terakoty, 1l

0 opinii

Zobacz wszystkie produkty marki: VCProducent: VoigtEAN: 5901370035003

Cena:
20,80

Cena jednostkowa: 21,89 zł / kg

Dostępny, wysyłka w 24h
Darmowa dostawa dla jednej paczkiPrzy zamówieniach powyżej 400,00 zł
Paczkomaty 24/7: od 14,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
InPost Kurier: od 15,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
Kurier DPD: od 19,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
RABEN Kurier: od 142,00 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
ORLEN Paczka: od 11,99 zł Dostawa: 2-3 dni robocze
Sprawdź szczegóły kosztów wysyłki

Sposób na piękną podłogę? Dokładne mycie i odpowiednie środki czystości. Eupalin vc 350 to idealny produkt pozwalający połączyć usuwanie zabrudzeń z długotrwałą pielęgnacją. Już pierwsza aplikacja pomoże cieszyć się efektem lśniącej, pozbawionej smug posadzki. Specjalne formuła umożliwia nie tylko precyzyjne mycie, ale i pomaga uzyskać blask, niczym po polerowaniu.  Ten wielofunkcyjny nabłyszczacz do płytek pomoże podkreślić odcień podłogi, a zawarte  w nim substancje stworzą warstwę ochronną przed nowymi zabrudzeniami, pozostawiając podłogę piękną i lśniąca na dłużej.
Nabłyszczacz do gresu – skuteczność i niezawodność do Twojego domu.
Duże powierzchnie wymagają sporych nakładów energii podczas codziennej pielęgnacji. Na szczęście płyn do mycia linoleum pozwala zmniejszyć częstotliwość stosowania, gdyż oprócz właściwości myjących wnika w strukturę powierzchni, tworząc warstwę odpychającą brud. Gęsty koncentrat jest niezwykle wydajny, dlatego pomoże zachować czystość w domu przez długi czas. Eupalin VC 350 gwarantuje skuteczne odświeżanie podłóg różnego typu. Sprawdzi się zarówno do podłóg PCV, jak i linoleum, czy gresu, pozwalając Ci zaoszczędzić miejsce w schowku na detergenty.
Choć utrzymanie podłogi bywa problematyczne, nabłyszczacz do płytek odmieni Twój punkt widzenia na ten temat – przekonaj się sama i wybierz Eupalin vc 350 do swojego domu lub firmy.

W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się stosować roztwór od 0,25 do 0,5 %  (od 25 do 50 ml środka na 10 l wody). 

Skład: 5-15 % niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycje zapachowe: BENZYL ALCOHOL, AMYL CINNAMAL, środki konserwujące: BENZISOTHIAZOLINONE, SODIUM PYRITHIONE.

Środki ostrożności

H318: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P310: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Substancje, które mają wpływ na klasyfikację: Izotridekanol etoksylowany > 2,5 mol EO. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze powyżej +5oC.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Informacje na temat zagrożeń i składów produktów znajdziesz w zakładce: PLIKI DO POBRANIA.

Często kupowane razem z tym produktem

Klienci, którzy przeglądali ten produkt, przeglądali również

Polecane produkty tej samej marki

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen