Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt
VC 241 Nano Orange, skoncentrowany antystatyczny środek do mycia wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody, 1lVC 241 Nano Orange, skoncentrowany antystatyczny środek do mycia wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody, 1l

Mycie podłogi

VC 241 Nano Orange, skoncentrowany antystatyczny środek do mycia wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody, 1l

0 opinii

Zobacz wszystkie produkty marki: VCProducent: VoigtEAN: 5901370024106

Cena:
24,22

Cena jednostkowa: 27,21 zł / kg

Dostępny, wysyłka w 24h
Darmowa dostawa dla jednej paczkiPrzy zamówieniach powyżej 300,00 zł
Paczkomaty 24/7: od 13,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
InPost Kurier: od 13,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
Kurier DPD: od 16,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
RABEN Kurier: od 123,00 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
ORLEN Paczka: od 8,60 zł Dostawa: 3-4 dni robocze
Sprawdź szczegóły kosztów wysyłki

Środek antystatyczny vc241 Nano Orange to profesjonalny środek myjący do podłóg renomowanej marki VOIGT. Ma bardzo dobre właściwości myjące, jest produktem wydajnym o długotrwałym i przyjemnym zapachu pomarańczy. VC 241 to środek antystatyczny, co w połączeniu z zastosowaną technologią nanocząsteczek krzemu, daje gwarancje skuteczności na wszelkich powierzchniach szkliwionych, takich jak podłogi kamienne, płytki podłogowe lub ścienne czy ceramika. Z powodzeniem możemy go stosować także do podłóg z tworzyw sztucznych (np. linoleum). Dzięki zawartości alkoholu Nano Orange szybko wysycha, nie pozostawiając smug czy zacieków. Ponadto pozostawia na powierzchni mytej cienką warstwę, która zabezpiecza ją przed szybkim odkładaniem się kurzu i brudu. Produkt delikatnie nabłyszcza czyszczoną powierzchnię.
Najlepszy antystatyczny środek do Twojej podłogi
To również antystatyczny środek o delikatnym zasadowym pH, co sprawia, że jest bezpieczny dla czyszczonej powierzchni, przy jednoczesnej efektywności usuwania zabrudzeń. Nie można również zapomnieć o tym, że jest niesamowicie wydajny. Wystarczy wlać 50-150 ml  specyfiku na 10 l wody (0,5 – 1,5%) – zarówno przy myciu ręcznym, jak i maszynowym. W przypadku silnych zabrudzeń możemy zastosować większe stężenie preparatu. Powierzchnia umyta nie wymaga spłukiwania, wycierania do sucha czy polerowania. Oszczędzamy także nasz czas i pieniądze na dodatkowe środki pielęgnacyjne do naszych podłóg.

Skład: 

<5 % niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycje zapachowe: LINALOOL.

Środki ostrożności: 

H319: Działa drażniąco na oczy. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313: W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Informacja uzupełniająca: EUH208: Zawiera 5-fenylo-3-metylopent-2-enonitryl, Linalol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Informacje na temat zagrożeń i składów produktów znajdziesz w zakładce: PLIKI DO POBRANIA.

Często kupowane razem z tym produktem

Klienci, którzy przeglądali ten produkt, przeglądali również

Polecane produkty tej samej marki

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen