Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt
VC 225 Kampur, skoncentrowany środek przeznaczony do mycia wodoodpornych podłoży, marmur,lastriko,podłogi kamienne, 1lVC 225 Kampur, skoncentrowany środek przeznaczony do mycia wodoodpornych podłoży, marmur,lastriko,podłogi kamienne, 1lVC 225 Kampur, skoncentrowany środek przeznaczony do mycia wodoodpornych podłoży, marmur,lastriko,podłogi kamienne, 1l

Mycie podłogi

VC 225 Kampur, skoncentrowany środek przeznaczony do mycia wodoodpornych podłoży, marmur,lastriko,podłogi kamienne, 1l

0 opinii

Zobacz wszystkie produkty marki: VCProducent: VoigtEAN: 5901370022508

Cena:
22,00

Cena jednostkowa: 22,92 zł / kg

Dostępny, wysyłka w 24h
Darmowa dostawa dla jednej paczkiPrzy zamówieniach powyżej 400,00 zł
Paczkomaty 24/7: od 14,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
InPost Kurier: od 15,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
Kurier DPD: od 19,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
RABEN Kurier: od 142,00 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
ORLEN Paczka: od 11,99 zł Dostawa: 2-3 dni robocze
Sprawdź szczegóły kosztów wysyłki

Wodoodporne podłoża sprawiają ci problem w czyszczeniu? Zaschnięte plamy nie chcą schodzić? Boisz się, że uszkodzisz takie podłoże? Może czas zdecydować się na jakiś lepszy środek? Rozwiązaniem może być vc 225 kampur do wodoodpornego podłoża, który świetnie poradzi sobie nawet z ciężkimi zabrudzeniami.

Dlaczego właśnie vc 225?

Na rynku jest cała masa różnej jakości produktów, więc chcesz wiedzieć, dlaczego właśnie vc225? Przede wszystkim dlatego, że jest to silnie skoncentrowany środek, który świetnie radzi sobie na takich podłożach, jak marmur, lastryko, czy też na podłogach kamiennych, lecz sprawdza się również w czyszczeniu PCV. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli ktoś ma w domu jeden z wymienionych materiałów i ma problem z tym, aby go doczyścić. Użycie vc 225 kampur w odpowiednich proporcjach, czyli od 1:100 do 1:200 zapewni idealny połysk, sprawiając, że materiał będzie wyglądać jak nowy. Jednocześnie, po zwiększeniu stężenia produktu w wodzie, można stworzyć na powierzchni powłokę ochronną, która przy kolejnych czyszczeniach zapewni łatwiejsze oczyszczanie.

Jeśli martwią Cię zacieki i smugi, to użycie tego produktu im zapobiega, a więc nie stanie się to już twoim zmartwieniem. Pojemność tej butelki, to 1l, a więc spokojnie starczy on na wiele sprzątań.

W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się stosować roztwór od 0,5 do 1% (od 50 do 100 ml środka na 10 I wody). W przypadku intensywnych zabrudzeń lub w celu utworzenia warstwy ochronnej stosować roztwór użytkowy o większym stężeniu. Nie wymaga wycierania do sucha ani polerowania.

Skład: <5 % anionowych środków powierzchniowo czynnych, <5 % niejonowych środków powierzchniowo czynnych, < 5 % mydła, kompozycje zapachowe: HEXYL CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL, CITRONELLOL, LINALOOL, środki konserwujące: BENZISOTHIAZOLINONE, SODIUM PYRITHIONE.

Środki ostrożności: H319: Działa drażniąco na oczy. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313: W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. P501: Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników zgodnie z prawem dotyczącym odpowiednio odpadów niebezpiecznych lub pojemników i odpadów w pojemnikach. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na  opakowaniu.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Informacje na temat zagrożeń i składów produktów znajdziesz w zakładce: PLIKI DO POBRANIA.

Często kupowane razem z tym produktem

Klienci, którzy przeglądali ten produkt, przeglądali również

Polecane produkty tej samej marki

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen