Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt
VC 121 Pikasoft-Żel,  środek o właściwościach dezynfekcyjnych o bakteriobójczym i grzybobójczym do mycia powierzchni, pomieszczeń i urządzeń sanitarnyVC 121 Pikasoft-Żel,  środek o właściwościach dezynfekcyjnych o bakteriobójczym i grzybobójczym do mycia powierzchni, pomieszczeń i urządzeń sanitarnyVC 121 Pikasoft-Żel,  środek o właściwościach dezynfekcyjnych o bakteriobójczym i grzybobójczym do mycia powierzchni, pomieszczeń i urządzeń sanitarny

Sprzątanie łazienki

VC 121 Pikasoft-Żel, środek o właściwościach dezynfekcyjnych o bakteriobójczym i grzybobójczym do mycia powierzchni, pomieszczeń i urządzeń sanitarny

0 opinii

Zobacz wszystkie produkty marki: VCProducent: VoigtEAN: 5901370012103

Cena:
21,99

Cena jednostkowa: 21,77 zł / kg

Dostępny, wysyłka w 24h
Darmowa dostawa dla jednej paczkiPrzy zamówieniach powyżej 400,00 zł
Paczkomaty 24/7: od 14,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
InPost Kurier: od 15,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
Kurier DPD: od 19,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
RABEN Kurier: od 142,00 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
ORLEN Paczka: od 11,99 zł Dostawa: 2-3 dni robocze
Sprawdź szczegóły kosztów wysyłki

 Kuchnia, łazienka i różne pomieszczenia sanitarne, to miejsca szczególnie narażone na działanie i rozwój bakterii i grzybów. Dlatego też bardzo ważne jest to, by dbać w nich o odpowiednią dezynfekcję. Środek dezynfekujący vc 121 świetnie poradzi sobie właśnie z takimi problemami w miejscach szczególnie na to narażonych.

VC121 pikasoft – czy naprawdę jest taki dobry?

Ten środek odkażający o silnych właściwościach bakteriobójczych to gwarancja czystych powierzchni. Jest to rozwiązanie, które uzyskało pozwolenie Ministra Zdrowia, co tylko świadczy o tym, jak dobrze działa.

Grzyby i bakterie dla naszego zdrowia mogą być bardzo groźne. Są one źródłem wielu chorób, a także alergii. W nieodpowiednich miejscach mogą narobić bardzo dużego zamieszania. Dlatego ważne jest, by skutecznie się ich pozbywać i jednocześnie sprawić, by powierzchnia była na nie odporna przez dłuższy czas.

VC 121 pikasoft to produkt, który występuje w postaci żelu i świetnie radzi sobie w czyszczeniu kafelek, ubikacji, pryszniców i umywalek, czyli miejsc, w których zazwyczaj bakterie i grzyby bardzo szybko się rozwijają. Użycie już niewielkiej ilości gwarantuje bardzo dobre efekty. Dzięki temu, że jest to produkt w postaci żelu, bardzo wolno spływa on po płaskich powierzchniach, a więc gwarantuje dłuższe działanie na powierzchniach, gdzie zostanie użyty.

W celu dezynfekcji powierzchni pokryć preparatem dezynfekowane miejsce i pozostawić na odpowiedni czas, a następnie spłukać wodą. Zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą o jakości wody pitnej. Pomieszczenia, w których dokonywano dezynfekcji powierzchni nie wymagają wentylacji. 

Działanie: Czas działania: Stężenie:
- bakteriobójcze: 5 minut 100%
- grzybobójcze: 15 minut 100%

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Skład: 

100 g preparatu zawiera substancje czynną: 3,5 g kwasu glikolowego. Ponadto: <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% anionowych związków powierzchniowo czynnych, kwas organiczny, barwnik, substancja konserwująca oraz kompozycja zapachowa.

Środki ostrożności: 

H318: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. H315: Działa drażniąco na skórę. P264: Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280: Stosować rękawice ochronne / odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. P302+P352: W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. P305+P351+P338: w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P321: Zastosować określone leczenie (należy się udać do lekarza i pokazać mu Kartę Charakterystyki tego produktu). P332+P313: W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Zalecenia dotyczące bezpiecznego postępowania z odpadami: mniejsze ilości produktu mogą być zdeponowane ze śmieciami lub mocno rozcieńczone wprowadzone do kanalizacji. Należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących ścieków. Opakowania wypłukać wodą, usunąć zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów opakowaniowych. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka. Okres ważności: 24 miesiące od daty produkcji. Data  i numer  serii  produkcji  na  opakowaniu.

PIERWSZA POMOC
Wskazówki ogólne: Gdy poszkodowany jest nieprzytomny: nie wywoływać wymiotów, nie podawać niczego do picia. W razie wdychania: Zadbać o dopływ świeżego powietrza. W przypadku nieustających objawów skonsultować się z lekarzem. W razie kontaktu ze skórą: zdjąć zanieczyszczoną odzież, skórę zmyć natychmiast dużą ilością wody. W razie kontaktu z oczami: płukać przez kilka minut pod bieżącą wodą przy otwartych powiekach, nałożyć jałowy opatrunek, skontaktować się z lekarzem. W razie połknięcia: popić dużą ilością wody, nie  wywoływać  wymiotów,  natychmiast  skontaktować  się  z lekarzem.

 Pozwolenie nr 4106/10 na obrót produktem biobójczym 

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Informacje na temat zagrożeń i składów produktów znajdziesz w zakładce: PLIKI DO POBRANIA.

Często kupowane razem z tym produktem

Klienci, którzy przeglądali ten produkt, przeglądali również

Polecane produkty tej samej marki

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen