Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak wyczyścić białe trampki?

sobota, 29 sierpień 2020

Białe trampki to ponadczasowe obuwie, które jest znane i lubiane jest na całym świecie – zarówno wśród osób dorosłych, jak i młodzieży. Trzeba jednak regularnie poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym, by ich stan był satysfakcjonujący. Jak to robić? Wszystko zależy od stopnia zabrudzenia.

Od czego zacząć? Przecieraj suchą i delikatną szmatką buty po każdym spacerze. Pozbędziesz się w ten sposób kurzu. Jeżeli trampki miały kontakt z wodą lub błotem, można spróbować wyczyścić je przy pomocy wilgotnej tkaniny. Błoto niestety niechętnie schodzi z tekstyliów, dlatego czasem trzeba sięgnąć po bardziej konkretne środki. Nie wrzucaj jednak butów do pralki!

Szampony do białego obuwia należy nakładać zgodnie z zaleceniami producentów, np. wykorzystując gąbkę. Przy pomocy nawilżonej gąbki lub szmatki, trzeba również pozbyć się stosowanego preparatu. Obfite oblewanie wodą i pranie w pralce może zniszczyć szwy, klej lub gumę, co prowadzi do uszkodzenia trampek. Nie warto więc tego robić, gdyż skutkuje to utratą gwarancji.

Ada

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen