Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak prać swetry?

czwartek, 27 sierpień 2020

Sweter to obowiązkowy element garderoby, który powinien znaleźć się w szafie każdej zarówno kobiety, jak i wszystkich mężczyzn. Dlaczego? Ponieważ pomoże on przetrwać mroźną zimę. Jak jednak zadbać o niego we właściwy sposób? Warto przed praniem sprawdzić, jak należy postępować z taką odzieżą. Swetry często produkowane są z delikatnych tkanin (np. wełny).

W pierwszej kolejności sprawdź, z jakiego materiału sweter został wyprodukowany. Jeśli jest on kupiony w sklepie, prawdopodobnie znajdziesz na metce krótką instrukcję czyszczenia. Jeżeli jednak jest to prezent hand made, postaw na pranie ręczne i nie ryzykuj. Należy stosować także delikatne środki piorące, które nie naruszą struktury naturalnej wełny.

Nie wieszaj swetra na suszarce z innymi ubraniami. Może on rozciągnąć się przez ciężar mokrego materiału. Najlepszym rozwiązaniem jest odciśnięcie wody w ręczniku i ułożenie go na płasko w dobrze wentylowanym miejscu. Zadbaj o to, by nie miał on kontaktu z promieniami słonecznymi. Mają one bardzo negatywny wpływ na mokrą tkaninę swetra.

Ada

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen