Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Jak powstrzymać szybko puszenie się włosów?

2018-07-17

Gładka ułożona fryzura to marzenie wielu kobiet. Często i moje! Niestety życie nie jest tak proste i większość z nas boryka się z problemem puszenia się włosów. Często niewłaściwe lub zbyt intensywne zabiegi kosmetyczne mogą doprowadzić do odwodnienia kory włosa. Szkodliwie działa także ostre słońce i dlatego właśnie szczególnie latem powinnaś pomyśleć o dedykowanej ochronie.

Suszarka z funkcją suszenia włosów zimnym powietrzem oraz jonizacją to już połowa sukcesu w walce z puszeniem się włosów. Wybieraj bacznie dobre kosmetyki. Sprawdzają się oleje, silikony, maski, odżywki bez spłukiwania, które nie przeciążą włosów, a jedynie nadadzą im pożądaną gładkość.

Podobne zadanie ma znana od pokoleń domowa maseczka z żółtka jajka, oliwy z oliwek oraz soku z cytryny. Mycie włosów taką „papką” nadaje im fantastyczny wygląd. Pamiętaj, by mycie głowy kończyć spłukaniem zimną wodą, a tym samym zamknięciem łuski włosa, co nie dopuszcza do ich puszenia się.

Ada

Porady

Zobacz wszystkie
Kontakt